کد خبر : 40134

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با انتشار یک یادداشت اعتراض خود را نسبت به انتخاب دو عضو جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال علنی کرد.

به گزارش ورزش سه، سرمربی جوان آبی‌پوشان دراین یادداشت از آن چه که تغییرات بی مطالعه و وارونه مدیریتی است انتقاد کرده و آن را برخلاف مصالح تیم دانسته است.

فرهاد مجیدی این واکنش را پس از اعلام دو حکم جدید در هیئت مدیره استقلال ( حجت نظری، احمد سعادتمند) در کانال شخصی خود منتشر کرده و در یادداشتش اینطور آورده که با توجه به مضیقه های مالی شدید استقلال اضافه شدن افرادی که به خودی خود فاقد سرمایه لازم برای پرداخت مستقیم به بازیکنان و بدهکار آن هستند کاری عبث و بی فایده برای اداره باشگاه است.

مجیدی با اشاره به وضعیت فورس ماژور استقلال از لحاظ مالی و عدم پرداخت پول  به بازیکنان پیش از تعطیلات نوروزی انتقاد خود را به سمت وزارت ورزش برده و در پایان صحبت هایش این سوال را مطرح کرده که نکند این رفتارها عمدی است. گله گذاری او در اینجا به پایان میرسد که چرا وزارت ورزش استقلال را تبدیل به آزمایشگاه مدیریتی کرده است. این موضعگیری و اشاره مستقیم او به دو نام موسوی و خلیل زاده در شراطی است که این دو از سازگاری لازم برای همکاری در هیئت مدیره برخوردار نبوده اند اما مجیدی که کلیت باشگاه را بی سازمان وفاقد ساختار ارزیابی کرده ،حضور افراد سرمایه دار را مهمترین شاخص  برای حل مشکلات باشگاه می داند.

این یادداشت را بخوانید:

"این تصمیم‌های نادرست مدیریتی را چه کسی برای استقلال می‌گیرد؟ چطور به این نتیجه می‌رسید که سرمایه‌دار برود و کارمند بیاید؟! پولدار برود و بی‌پول بیاید؟! آیا نمی‌دانید استقلال بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان پول نقد فوری برای چند هفته آینده به خاطر بدهی‌های دادگاهی نیاز دارد؟! آیا نمی‌دانید بازیکنان من بدون یک ریال دریافتی شب‌ عید به خانه‌هایشان رفتند؟ آیا می‌دانید فقط پرداخت ۲۰ درصد قراردادهای این بازیکنان یعنی ۱۰ میلیارد تومان پول؟

می‌شنوم که می‌گویند چرا مربی در امور مدیریتی اظهار نظر می‌کند. کدام امور مدیریتی؟ کدام ساختار؟ کدام تشکیلات؟ آیا منظورتان یک ساختمان در سعادت آباد است و یک تیم ۴۰ نفره که هر روز باید برای دو ساعت تمرین به یک گوشه از تهران اسباب کشی ‌‌کند؟

دو ماه است که سکوت کردم تا شاید تصمیم گیرنده‌ها کاری کنند اما از سکوتم سو استفاده می‌کنند. ترکیب آقای خلیل‌زاده و موسوی در این وانفسای بی‌پولی چه نیازی به تغییر داشت؟ کار را به جایی رساندید که آدم شک کند مبادا این تصمیم‌ها عمدی است؟ آیا درد استقلال مصاحبه است یا بی‌پولی و دروغگویی و رفتارهای عوامفریبانه؟ مگر استقلال آزمایشگاه است که آن را تبدیل به جایی برای آزمون و خطای مدیریتی کرده‌اید؟"

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها