کد خبر : 40117

در آخرین جنجال پیرامون نام برانکو ، محمدحسن انصاری فرد مدیر عامل مستعفی پرسپولیس، مدعی شد که وزیر به او برای مذاکره با برانکو در خصوص تیم ملی ، وظیفه محول کرده بود.

به گزارش پارس فوتبال ، بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس این مربی اکنون در انتظار دریافت مطالبات خود از پرسپولیس پس از محکومیت این تیم با شکایت او در فیفا است.

با این که پروفسور، دیگر با فوتبال ایران ارتباطی ندارد اما گویا قرار نیست به این زودی ها ، نام او از اخبار فوتبال ایران حذف شود.

در آخرین جنجال پیرامون نام برانکو ، محمدحسن انصاری فرد مدیر عامل مستعفی پرسپولیس، مدعی شد که وزیر به او برای مذاکره با برانکو در خصوص تیم ملی ، وظیفه محول کرده بود.

برانکو در این خصوص گفت:ابتدا باید بزرگترین آرزوی خودم را برای کشوری که قلبا دوست دارم داشته باشم. من کاملا به مردم ایران ایمان دارم و مطمئن هستم که آنها قادر خواهند بود از این شرایط خارج شوند. همه کشورها درگیر ویروس کرونا هستند و من آرزو می‌کنم مردم ایران بتوانند با قدرت و روحیه بالا از این شرایط عبور کنند.

سرمربی سابق پرسپولیس درباره صحبت‌های انصاری فرد که مدعی مذاکره برای تیم ملی شده بود نیز گفت: نه، نه، به هیچ وجه من صحبتی با هیچ کس از پرسپولیس درباره تیم ملی نداشتم. ما چندین جلسه داشتیم و اصلا آقای انصاری فرد هم در هیچ کدام حاضر نبود. یکی از جلسات ما (وکیل من) در ترکیه بود که حتی با هزینه شخصی خودم انجام شد. تمام مذاکرات من با مدیران و نمایندگان باشگاه پرسپولیس در خصوص مطالبات و شیوه توافق در زمینه قراردادم با پرسپولیس بود و هیچ کلمه‌ای از تیم ملی به میان نیامد.

وی ادامه داد:من نمی‌دانم چرا این بحث مطرح شده است. بحث حضورم در تیم ملی وجود داشت اما اینکه نمایندگان پرسپولیس بخواهند آن را دنبال کنند به نظرم و به شکل حرفه‌ای در کلاس هیچ کدام از ما نبود. من با پرسپولیس تنها در خصوص مطالباتم بحث داشتم و آن را دنبال کردیم.

برانکو سرمربی حال حاضر عمان درباره وضعیت پرونده‌اش نیز گفت:باشگاه در جریان امور تمام مسائل است. آنها می‌دانند شرایط به چه شکل بوده است و قبلا هم گفتم از طریق وکیلم پیگیر هستم. من بالاترین احترام خودم را برای هواداران پرسپولیس قائل هستم. چیزی که باعث شد چندین ماه از قرارداد مربوط به فصل پایانی‌ام را دریافت نکنم و با احساس مسوولیت کار را دنبال کردیم. من می‌توانستم در خصوص قرارداد برای باقی مانده قرارداد هم خسارت بگیرم اما چیزی که مرا به این تیم و هوادارانش و به طور کلی مردم ایران وصل می‌کرد مانع از این شد. امیدوارم در پایان مردم ایران با قدرت و روحیه‌ای که دارند از پس این بیماری هم بربیایند و آرزوی سلامتی برای تک تک آنها خواهم داشت.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها