کد خبر : 40073

آرش رضاوند در گفت و گویی جدید اعلام کرده از کودکی استقلالی بوده و این مسئله مورد استقبال هواداران تیم آبی‌پوش قرار گرفته است.

به گزارش فوتبالی گفت و گوهای این چند روزه بازیکنان استقلال مانند ارسلان مطهری، آرش رضاوند و مهدی قایدی احساسات هواداران این تیم را به دلیل علاقه این بازیکنان به استقلال از کودکی به شدت تحریک کرده است.

هر سه نفر این بازیکنان به دلیل بیان این جملات مورد حمایت هواداران قرار گرفته‌اند. به همین دلیل هواداران این تیم در فضای مجازی به بیان این مسئله پرداخته‌اند که اگر تمام ارکان استقلال (چه بازیکن و چه مدیریت) از کودکی به این تیم علاقه داشتند و اصطلاحا استقلالی اصیل بودند چه اتفاقی می‌افتاد و این تیم چه موفقیت‌هایی کسب می‌کرد. این صحبت به دلیل انتشار عکس‌هایی از یکی از گزینه‌های نزدیک به مدیرعاملی باشگاه استقلال مطرح شده که نشان می‌دهد پیشتر طرفدار پرسپولیس بوده است.

علاقه بازیکنان از کودکی به استقلال سند موفقیت در این تیم نیست کما این‌که چند بازیکن استقلال سابقه حضور در تیم پرسپولیس داشته‌اند اما به شدت مورد استقبال هواداران قرار می‌گیرد و برخی‌ها را حتی از اشتباهات مصور کرده است!

ارسال نظر

دیگر رسانه ها