کد خبر : 40051

آنتونی استوکس که قرار بود پس از بازی پرسپولیس در هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا مقابل شارجه امارات تنها دو روز بیشتر از سایر هم تیمی‌هایش در دبی امارات به خوشگذرانی بپردازد هنوز به ایران نیامده است تا حاشیه‌ای جدید را برای خود و پرسپولیس ایجاد کند.

به گزارش مهر ، همین امر سبب شد تا باشگاه پرسپولیس اقدام به ارسال دومین نامه به ایمیل شخصی این بازیکن و وکیل قانونی اش کند تا از آنها بابت این تأخیر توضیح بخواهد.

در این نامه ذکر شده است در صورت عدم بازگشت استوکس به تهران باشگاه پرسپولیس اقدام به شکایت از این بازیکن در کمیته انضباطی فیفا طبق بندهای مندرج در قرارداد پنج ماهه اش می‌کند.

مهاجم ایرلندی پرحاشیه پرسپولیس نیز که در ابتدای ورود به اروپا توسط پلیس لندن دستگیر شده بود براساس ادعای خبرگزاری مهر اعلام کرده است با شروع دور جدید تمرینات در تهران حاضر خواهد شد. او غیبت خود را شیوع ویروس کرونا عنوان کرده است.

گفتنی است استوکس در حالی خوشگذرانی می‌کند که ۱۵۰ هزار دلار از ۲۵۰ هزار دلار قرارداد پنج ماهه خود با پرسپولیس را دریافت کرده است.

پی نوشت : با وجود ادعای آنتونی استوکس درخصوص تمایلش برای بازگشت به تمرینات پرسپولیس باید منتظر ماند و دید او در عمل تا چه حد به این وعده اش عمل خواهد کرد.

از نگاه برخی ممکن است این وعده مهاجم فراری پرسپولیس فقط به نیت خرید زمان جهت جلوگیری از شکایت پرسپولیسی ها به فیفا بوده باشد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها