کد خبر : 39952

مهدی قایدی در برنامه فوتبال برتر ماجرای استقلالی شدنش را شرح داد.

به گزارش ورزش سه، قایدی ماجرای استقلالی شدنش را اینطور توضیح داد: از قبل پیشنهادهای زیادی داشتم و استقلال آخرین پیشنهاد بودم. اولی سایپا بود که آقای دایی حضور داشتند. دومین پیشنهاد هم از پرسپولیس بود که البته دوست ندارم اسم این شخص را بیاورم اما گفت که بیا اینجا شرایط خوب است و می توانیم کمک کنیم و هوایت را داریم.

گذشت و داشت پرسپولیس رسمی می شد. در کل خانواده ما من، پدر و مادرم استقلالی هستیم و بقیه پرسپولیسی هستند. من یک عکس دارم که پیرهن آقا فرهاد و عدد چهار را نشان می دهم. سه روز مانده بود که در تهران برای مذاکره حاضر شوم. صبح به من از سمت باشگاه ایرانجوان زنگ زدند و گفتند بیا مدیران استقلال (توفیقی) آمدند. خوشحال شدم و گفتم خدایا شکرت. پدرم گفته بود اگر بروی پرسپولیس دیگر بچه من نیستی! واقعا.

رفتیم باشگاه و با آقای توفیقی صحبت کردیم. پیج من آن موقع سه هزار فالوئر داشت. مدیررسانه ای ایرانجوان یک عکس از همان جلسه ما گذاشت. گوشی من سایلنت بود. بعد از چند دقیقه گوشی را که دیدم متوجه شدم که پشت سر هم نوتیفکیشن می ‌آید. دیدم پیج من 30هزار فالوئر شده. در آن جلسه سر بعضی موضوعات با آقای توفیقی مشکل خوردیم. من اما همان جا گفتم که استقلالی هستم که آقای منصوریان هم زنگ زدند. 100 میلیون هم به باشگاه ایرانجوان بابت رضایتنامه دادند. قرارداد خودم 3 میلیون بود که البته برایم مهم نبود و فقط عشق این را داشتم که بازی کنم. پخش زنده هم بود و خیلی حال می داد. از آنجا شروع شد و ما آمدیم استقلال و واقعا خوشحال بودیم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها