کد خبر : 39945

علیرضا بیرانوند یکشنبه شب در مصاحبه‌ای تلویزیونی از جریان آنفالو کردن صفحه رسمی باشگاهش در اینستاگرام پرده برداشت و مدعی شد چون مسئولان رسانه‌ای باشگاه قصد مصاحبه با وی را داشتند و او قبول نکرد، بین آنها فاصله افتاد و در نهایت تصمیم گرفت صفحه رسمی اینستاگرام باشگاهش را آنفالو کند.

به گزارش تسنیم، پیگیری ما در این زمینه باعث شد به موضوعات جدیدی دست پیدا کنیم. ماجرا از این قرار است که مسئولان رسانه‌ای باشگاه روز بعد از دیدار برگزار نشده سپاهان و پرسپولیس که رادوشویچ جای بیرانوند را در ترکیب اصلی گرفته بود، مصاحبه بلندی را از وی در صفحات اجتماعی این باشگاه منتشر کردند که نشان می‌داد اختلافی بین آنها وجود نداشته است.

بعد از مدتی نیز آنها برای گرفتن گزارشی در مورد چالش لبخند راهی محل تمرین پرسپولیس و در حالی که همه بازیکنان اصلی این تیم جلوی دوربین باشگاه رفته و در چالش لبخند شرکت کردند، بیرانوند از این کار صرفنظر کرد.

در ادامه مسئولان رسانه‌ای باشگاه مصاحبه مفصلی با رادوشویچ و خانواده‌اش انجام دادند که همین امر کافی بود تا بیرانوند تصمیم بگیرد صفحه رسمی باشگاهش را نه تنها آنفالو کند، بلکه آن را در بلک‌لیست (لیست سیاه) قرار دهد! 

در واقع دلخوری بیرانوند از مسئولان رسانه‌ای باشگاه از جایی شروع شد که فکر کرد پس از نیمکت‌نشینی از سوی  کادر فنی، بخش رسانه‌ای باشگاه هم با او وارد چالش شده و در واقع قصد حمایت از دروازه‌بان کروات تیم‌شان را دارد.

بیرانوند تنها بازیکن نامی پرسپولیس بود که از هواداران تیمش نخواست در کمپین 6 میلیونی شدن صفحه اینستاگرام این باشگاه شرکت کنند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها