کد خبر : 39921

با توجه به اینکه لیگ دسته اول و دوم را داریم و بحث تیم‌های صعود کننده و سقوط کننده مطرح است، لغو لیگ این مسائل را بهم می‌ریزد. اگر لیگ‌ها را به صورت فشرده برگزار کنند، منطقی‌تر است.

به گزارش پارس فوتبال ، صمد مرفاوی درباره بحث ادامه یا لغو مسابقات نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال اظهار داشت:

این مسئله بستگی دارد که وضعیت کنونی تا چه زمانی ادامه داشته باشد. اگر تا پایان اردیبهشت نیز شرایط به این شکل باشد، می‌توان بازی‌های باقی مانده لیگ را به صورت فشرده برگزار کرد.

وی افزود:

با توجه به اینکه لیگ دسته اول و دوم را داریم و بحث تیم‌های صعود کننده و سقوط کننده مطرح است، لغو لیگ این مسائل را بهم می‌ریزد. اگر لیگ‌ها را به صورت فشرده برگزار کنند، منطقی‌تر است. مسابقات و برنامه‌ریزی‌های لیگ همیشه طبق برنامه پیش نرفته و اشکالی ندارد مسابقات لیگ بعدی با تاخیر آغاز شود!

صمد مرفاوی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه برخی صحبت‌ها این است که لیگ لغو شده و تنها قهرمان را مشخص کنند، گفت:

اگر قرار است تیمی(پرسپولیس) را قهرمان کنند، کل فصل باید بهم بریزد و آن را لغو کنند. زمانی هست که مثل انگلیس تیم لیورپول با اختلاف در صدر باشد که تیم‌های دیگر نتوانند به آن برسند، شرایط کمی فرق می‌کند. اگرچه این موضوع هم درست نیست و مسابقات باید برگزار شود .

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها