کد خبر : 39919

بعد از یک هفته متوجه شدم پیج باشگاه اصلا عکسی از من کار نمی کند. انگار من اصلا سر تمرین نیستم و واقعا ناراحت شدم.

به گزارش پارس فوتبال ، علیرضا بیرانوند گلر پرسپولیس که در برنامه فرمول یک شبک اول حضور پیدا کرده بود. در خصوص اینکه چرا پیج اینستاگرامی باشگاه پرسپولیس را آنفالو کرده است، اظهار داشت:

یک اتفاقی افتاد و این طور مطرح شد که من به خاطر قراردادم با تیم بلژیکی این رفتار را کردم اما این طور نیست. پرسپولیس فقط در تهران هوادار ندارد و اکثر هواداران تیم در شهرستان ها هستند. نماینده اسپانسر باشگاه در چند نوبت در تمرین حاضر شد تا از من مصاحبه ای بگیرد و می خواست در مورد اسپانسر باشگاه و شرایط تیم صحبت کنم اما من واقعا نمی خواستم مصاحبه کنم و به او گفتم فعلا قصد مصاحبه ندارم. قصد پیچاندن کسی را نداشتم. بعد از بازی با الدحیل بود و کمی عصبی و بدون تمرکز بودم و نمی خواستم حرف بزنم.

بیرانوند  افزود:

بعد از یک هفته متوجه شدم پیج باشگاه اصلا عکسی از من کار نمی کند. انگار من اصلا سر تمرین نیستم و واقعا ناراحت شدم. پدرم به من زنگ زد سر تمرین نمی روی گفتم چطور گفت اصلا در پیج باشگاه عکسی از تو نیست. من برای این تیم زحمت کشیدم و در بعد تبلیغاتی هم باشد باید از من و شجاع و نوراللهی و سید جلال عکس و مطلب کار شود . احساس کردم یک مسئله شخصی است و ترجیح دادم که آنفالو کنم و فکر می کنم پیج دست آدم بی سوادی است و بنده مشکلی با پرسپولیس نداشتم. وقتی طرف لج می کند و عکس از من نمی گذارد من هم آنفالو می کنم. من نیازی به عکس ندارم اما برای کسانی این حرف را می زنم که اخبار تیم و امثال من را پیگیری می کنند و باید بدانند من سر تمرین هستم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها