کد خبر : 39900

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت ترابی در پایان فصل گفت: این بازیکن شرایط خوبی دارد و تا جایی که ما شنیدیم، چند پیشنهاد عالی از باشگاه‌های اروپایی به دستش رسیده، اما به خاطر شرایط جدول ترجیح دادیم ترابی را حفظ کنیم.

به گزارش خبرورزشی، یکی از ستاره‌های یک سال و نیم اخیر پرسپولیس، مهدی ترابی است؛ فوتبالیست جوان، تکنیکی و با اخلاقی که پله‌های ترقی را به سرعت طی کرده و به جایگاه خوبی در فوتبال ایران رسیده است. ترابی با اینکه سن و سال زیادی ندارد و تنها ۲۵ ساله است، اما در ۲۷ بازی ملی توانسته پیراهن ایران را به تن کند.

این بازیکن در پرسپولیس نیز مهره‌ای بسیار خوب و مفید به حساب می‌آید و در موفقیت‌های اخیر سرخپوشان رد پای او بیش از هر بازیکن دیگری دیده می‌شود. به همین خاطر بعید نیست که مورد توجه برخی باشگاه‌های اروپایی قرار بگیرد. البته ترابی حتی زمانی که در سایپا توپ می‌زد، از باشگاه‌های هلندی پیشنهاد دریافت کرده بود.

ترابی شرایط خاص و ویژه‌ای دارد. این بازیکن که بهترین سال‌های فوتبالی اش را سپری می‌کند و در نیم‌فصل اول به تنهایی ۱۳ امتیاز برای پرسپولیس به دست‌آورده، بارها در مورد آینده گفته بود هرچه خدا بخواهد و مسئولان باشگاه تصمیم بگیرند، را قبول می‌کنم. با اینکه تلاش داشت از پاسخ مستقیم در مورد احتمال لژیونر شدن خود سر باز بزند، اما بارها در این مورد صحبت کرده و هرگز علاقه اش به بازی در لیگ‌های اروپایی را پنهان هم نکرده بود.

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت ترابی در پایان فصل گفت: «این بازیکن شرایط خوبی دارد و تا جایی که ما شنیدیم، چند پیشنهاد عالی از باشگاه‌های اروپایی به دستش رسیده، اما به خاطر شرایط جدول ترجیح دادیم ترابی را حفظ کنیم. بهترین اتفاقات هم افتاد و می‌بینید که او در قهرمانی فصل قبل و صدرنشینی این فصل نقش ویژه و خاصی داشت، اما باید دید سیاست مهدی رسول‌پناه، سرپرست باشگاه چطور است و هیئت مدیره چه تصمیمی برای آینده ترابی می‌گیرد. اگر ترابی با همین شرایط به کارش ادامه بدهد، احتمال جدایی او در پایان فصل از پرسپولیس به قصد درآمدزایی باشگاه وجود دارد. ما باید منتظر اتفاقات آینده باشیم و ببینیم سیاست باشگاه سرنوشت این بازیکن را چطور تعیین می‌کند.»

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها