کد خبر : 39861

علی فتح الله زاده در اقدامی قابل پیش بینی از عضویت در هیات مدیره استقلال و همچنین سرپرستی مدیرعاملی این باشگاه استعفا داد که این استعفا مورد موافقت وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت تا فتح الله زاده تنها پس از ۱۶ روز قبول مسئولیت در این باشگاه از مدیریت آن کنار رود.

به گزارش مهر ، بعد از استعفای وی، نام های متعددی برای مدیریت این باشگاه مطرح شد که براساس ادعای خبرگزاری مهر یکی از جدی ترین گزینه‌ها، احمد سعادتمند است. سعادتمند که پیش از این نیز در مقطعی ریاست هیات مدیره استقلال را بر عهده داشت، گزینه وزارت ورزش است و شواهد نشان می‌دهد شانس او برای تصدی این پست به مراتب بیش از دیگر گزینه‌ها است.

گفتنی است احمد سعادمتد از جمله مدیرانی بود که همواره از سوی هواداران استقلال، حساسیت هایی در خصوص او وجود داشت چرا که برخی از هواداران استقلال معتقد بوده و هستند با توجه به سابقه حمایت های او از پرسپولیس در اینستاگرام، او یک پرسپولیسی است و نباید در استقلال مسئولیت بگیرد.

باید دید وزارت ورزش و جوانان در راس هرم مدیریتی باشگاه استقلال با این چالش جدید چگونه مواجه شده و در چه مدت زمانی جانشین فتح الله زاده را مشخص می‌کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها