کد خبر : 39843

وزیر آموزش و پرورش خطاب به خانم معلم آستارایی گفت: شما با احساس مسئولیت تلاش می‌کنید در این شرایط بادانش‌آموزانتان از طریق فناوری‌های جدید ارتباط برقرار کنید و به آن‌ها آموزش دهید.

به گزارش گروه تسنیم، ظهر امروز محسن حاجی میرزایی در تماس تلفنی با معلم آستارایی، اظهار کرد: خواهان دیدن شما هستم تا به صورت حضوری از تلاش و زحمات شما قدردانی ‌کنم.

وی درباره سنوات خدمت و حضور این معلم در آموزش ‌و پرورش پرسید و ‌تصریح کرد: از اینکه می‌بینم شما با احساس مسئولیت تلاش می‌کنید تا بادانش آموزانتان با فنّاوری‌های جدید در دوره‌ای که نمی‌توانند در مدرسه حضورداشته باشند ارتباط برقرار کنید و به آن‌ها آموزش می‌دهید، احساس افتخار می‌کنم.

وزیرآموزش‌وپرورش بابیان اینکه شما معلمی هستید که باگذشت 17 سال از بازنشستگی با اشتیاق به کار خود ادامه می‌دهید، گفت: باید به این کار خود افتخار کنید؛ همان‌طور که ما و همه فرهنگیان به شما افتخار می‌کنیم چراکه تلاش می‌کنید تا هرچه بهتر و مناسب‌تر بادانش آموزانتان ارتباط برقرار کنید.

حاجی میرزایی خاطرنشان کرد: اگر کسی که در مسیر عشق معلمی و خدمت به دانش آموزان کشور قدم برمی‌دارد مورد کم لطفی برخی افراد قرار می‌گیرد؛ نباید به آن اهمیت دهد چراکه مهم این است که شما کار بزرگی را انجام می‌دهید و قطعا جامعه قدردان زحمات همه معلمان در سراسرکشور خواهد بود.

وی در پایان گفت: به‌عنوان همکار فرهنگی به شما افتخار می‌کنم و امیدوارم پس از گذر از دوره شیوع کرونا ملاقات حضوری با شما داشته باشم.

شایان‌ذکر است؛ خانم صفایی 47 سال سابقه خدمت در آموزش‌وپرورش دارد و 17 سال پس از بازنشستگی به حرفه معلمی خود ادامه داده است و در حال حاضر در آستارا معلم پایه ششم است.

توییت وزیر در مورد معلم آستارایی

همچنین وزیر آموزش ساعاتی پیش با انتشار توییتی از احساس مسئولیت این معلم قدردانی کرد.

Capture

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها