کد خبر : 39787

در این روز های بحران شیوع ویروس کرونا هستند برخی از ستاره های واقعی ورزش ایران همچون علی کریمی، کمیل قاسمی ، محمد نادری ، مهدی طارمی و … که با تعهد و نشان دادن احساس وظیفه در قبال مسئولیت اجتماعی خود به کمک مردم شتافته اند.

به گزارش پارس فوتبال ، شیوع ویروس کرونا در گیلان هم‌زمان با سایر نقاط کشور باعث اختلال در زندگی عادی مردم شده و در این‌ بین زندگی برخی را بیش از سایرین تحت‌الشعاع قرار داده است؛ از کارگران روزمزدی که به‌ناچار بیکار شده تا پزشکان و پرستارانی که با کمبود لوازم بهداشتی مواجه شدند.

مجتبی پوربخش مجری گیلانی شبکه ورزش سیما از تلاش علی کریمی و حضور در کوی و برزن‌های تهران برای تهیه لوازم حرفه‌ای پزشکی و بهداشتی نظیر ماسک N۹۵، گان، عینک، دستکش و مواد ضدعفونی خبر داد.

پس از آن بود که فیلمی منتشر شد که نشان می داد نخستین محموله کمک‌های علی کریمی برای بیمارستان‌های استان گیلان شامل ماسک، دستکش، گان و محلول ضدعفونی شامگاه جمعه به رشت رسیده و در انبار دانشگاه علوم پزشکی گیلان تخلیه شده است.

اما محمدحسین قربانی نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان با اشاره به حمایت سخاوتمندانه خیرینی همچون علی کریمی از همنوعان خود در گیلان اظهار کرد:

شیوع گسترده ویروس کرونا باعث شده خیرینی همچون علی کریمی از هم‌وطنانمان در اقصی نقاط کشور و همچنین در خارج از مرزهای ایران به کمک جامعه پزشکی برای مقابله با ویروس کرونا بیایند که باید از آنها تقدیر کرد.

پی نوشت : گفتنی است در این روز های بحران شیوع ویروس کرونا هستند برخی از ستاره های واقعی ورزش ایران همچون علی کریمی، کمیل قاسمی ، محمد نادری ، مهدی طارمی و … که با تعهد و نشان دادن احساس وظیفه در قبال مسئولیت اجتماعی خود به کمک مردم شتافته اند.

رفتاری که می تواند قابل توجه برخی ستاره های کاغذی باشد که در قبال جایگاهی که هوادارانشان برای آنها ساخته اند جز غرور و تکبر، بروز و ظهوری در جامعه ندارند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها