کد خبر : 39738

صبح جمعه و دو روز بعد از انتصاب رسول‌پناه به عنوان سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس مصاحبه‌ای از او منتشر شد که بار دیگر هواداران را نگران کرده.

به گزارش خبرآنلاین؛ انتصاب رسول‌پناه به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در وهله اول برای طرفداران این تیم عجیب بود.

بعد استعفای انصاری‌فر طرفداران پرسپولیس به سحتی می‌توانند رئیس هیئت‌مدیره را به عنوان مدیرعامل قبول کنند اما فعلا این تصمیم از سوی وزارت ورزش صورت گرفته. رسول‌پناه صبح امروز در مصاحبه با سایت وزارت ورزش و جوانان در همین بدو ورود از این گفته که هواداران نگران بدهی‌ها نباشند. در حالیکه اگر سری به صفحات هواداری پرسپولیس بزنیم، مشخص می‌شود هواداران با همین جمله دوباره نگران شدند. چراکه مبلغ بدهی پرسپولیس به خارجی‌ها که چند روز پیش حکم گرفتند زیاد است و فراهم شدن این پول اصلا کار راحتی نیست.

به همین دلیل پرسپولیسی‌ها از این بابت نگران شدند که دوباره مصاحبه‌های این‌چنینی در ابتدای دوران حضور یک مدیرعامل فقط در حد حرف باشد و تیم‌شان را بیش از پیش وارد حاشیه کند. چراکه با یک حساب و کتاب ساده می‌توان به این نتیجه رسید که در چنین وضعیتی صاف کردن بدهی‌های باشگاه سخت‌تر از مطرح کردن جمله امروز صبح رسول‌پناه است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها