کد خبر : 39660

حتما قبلا در خبرها خوانده‌اید که مدیران باشگاه تراکتور زمانی که پرسپولیس درحال جذب آنتونی استوکس بود، با ارسال نامه رسمی خبر از مشکلات قراردادی داده و توصیه کردند قرمزها قید جذب این بازیکن را بزنند، چون قراردادش را یکطرفه و غیرقانونی با تراکتور فسخ کرده و از او شکایت کرده‌اند و به‌زودی نیز محکوم خواهد شد.

به گزارش فرهیختگان ، پرسپولیسی‌ها اما درنهایت این بازیکن را جذب کردند و اخیرا فیفا با رد شکایت تراکتور حکم را به نفع مهاجم ایرلندی صادر و باشگاه تبریزی را به پرداخت ۴۰۰ هزار دلار محکوم کرد تا مشخص شود حق با تراکتوری‌ها نبوده و خطری از این حیث پرسپولیس را تهدید نمی‌کند.

با این حال، پیگیری‌های خبرنگار ما نشان می‌دهد که ماجرا فقط به ارسال یک نامه منتهی نشده و مدیران تراکتور در آن زمان حتی با یکی از اعضای هیات‌مدیره پرسپولیس تماس تلفنی برقرار کردند و درخصوص جذب استوکس هشدار دادند.

البته این هشدار تنها به بحث فسخ یکطرفه قرارداد و شکایت به فیفا مربوط نبود و شامل مسائل دیگری خصوصا بحث‌های حاشیه‌ای ازجمله پول گرفتن از بازیکنان و پس ندادن ساعت اشکان دژاگه ملی‌پوش تراکتور می‌شد.

استوکس البته مدت زیادی در جمع پرسپولیسی‌ها دوام نیاورد و فعلا هم از حضور در ایران خودداری کرده تا نشان دهد از نظر حاشیه بازیکن کاملا خاصی است!

اما در این بین پرسشی که حالا با رونمایی از ” هشدار مسئولان باشگاه تراکتور به پرسپولیسی ها پیش از جذب استوکس ” بیش از پیش در ذهن هواداران پرسپولیس ایجاد می شود این است که به واقع دلیل اصرار مدیران پرسپولیس به جذب چنین بازیکن پرحاشیه ای چه بوده است ؟

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها