کد خبر : 39459

مرتضی فنونی زاده در خصوص شایعه کسر امتیاز از پرسپولیس و شرایط این تیم اظهار داشت: متاسفانه این شکایت‌ها کار دست پرسپولیس داد و احتمال کسر امتیاز و محرومیت از پنجره نقل و انتقالات برای این تیم وجود دارد، ضمن اینکه برانکو هم برای طلبش از پرسپولیس شکایت کرده ما توقع دیگری از برانکو داشتیم بالاخره ۱۰ سال در فوتبال ما بوده و شناخت کافی دارد و نباید اینقدر زود از پرسپولیس که با این تیم افتخارآفرینی کرد شکایت می‌کرد.

به گزارش  میزان، وی ادامه داد: به نظر من باید وزارت ورزش به این مسئله ورود کند، چون به غیر از پرسپولیس، استقلال هم در فیفا پرونده دارد و وزارت ورزش باید به هر دو تیم کمک کند تا این دو تیم چه از لحاظ امتیازی و چه پنجره نقل و انتقالات محروم نشوند، در ضمن به نظر من اگر انصاری‌فرد نمی‌تواند این مشکلات را حل کند باید استعفا کند.

فنونی زاده در پایان در خصوص تعطیلی لیگ هم گفت: پرسپولیس روند رو به رشدی داشت که لیگ تعطیل شد، اما کاش بازی‌ها برگزار می‌شد، اما بدون تماشاگر، تا تکلیف قهرمان حذفی و لیگ برتر مشخص می‌شد.

چون به نظرم وضعیت لیگ قهرمانان آسیا زیاد روشن نیست و احتمال تعطیلی آن به طور کلی وجود دارد، اما حداقل تکلیف لیگ و حذفی ما که تا به اینجای فصل پیش رفته روشن می‌شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها