کد خبر : 39427

معاون وزیر ورزش خبر داد که باشگاه‌های لیگ برتری در ادامه تنها با تایید وزارت ورزش می‌توانند بازیکن و مربی خارجی جذب کنند.

به گزارش ورزش سه معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درباره پرونده‌های بین‌المللی پرسپولیس و استقلال و احکامی که از سوی فیفا آمده و جرایمی بالای 50 میلیارد تومانی که روی دست این دو باشگاه گذاشته است و اینکه چرا وزارتخانه با مدیران قبلی این باشگاه‌ها برخوردی نمی‌کند که شیوه مدیریت آنها و برخوردشان باعث این جرایم شده است، گفت: خیلی از این موضوعات توسط وزارت ورزش و نهادهای نظارتی بررسی شده، تذکرات لازم داده شده و گاهی اقدامات بیشتری هم انجام گرفته است. 

وی در ادامه گفت: با این حال لزوماً اینکه ما در قراردادی جریمه شده‌ایم یا باید پرداختی صورت می‌گرفته، به معنای تخلف در قرارداد نیست. طرفین تعهداتی داشتند که باید انجام می‌دادند و شاید به دلیل شرایط تحریم و وضعیت اقتصادی امکان دارد باشگاه‌ها توانایی پرداخت پول را نداشتند، آنها رفته‌اند و درخواست پول‌شان را کرده‌اند. خیلی از افرادی که اکنون احکام‌شان به نتیجه رسیده، آنهایی هستند که در این دو باشگاه کار کرده‌اند و طبق کاری که کرده‌اند پول خواهند گرفت. برخی هم اینطور نیست و افرادی زودتر رفته‌اند و پول اضافه‌تری دریافت می‌کنند. 

وی در پایان خبر مهمی را اعلام کرد و گفت: با این حال ما دو ماه پیش به باشگاه‌ها نامه‌ای نوشته‌ایم که اگر می‌خواهند قراردادی امضا کنند از وزارت ورزش و جوانان تأییدیه دریافت کنند تا اشکالی به وجود نیاید و تعهدات حقوقی ایجاد نکند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها