کد خبر : 37927

بهروز سلطانی با انتقاد از اشتباه یحیی گل محمدی در چیدن ترکیب گفت : در دیدار با الدحیل گل محمدی و مدافعان اشتباهات مرگباری داشتند،یحیی باید سید جلال را در ترکیب می گذاشت.

به گزارش برنا ، بهروز سلطانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و تیم ملی  درباره دیدار این تیم مقابل الدحیل گفت:

در این دیدار متاسفانه کادر فنی و مدافعان پرسپولیس اشتباهات مرگباری را انجام دادند. همان بلایی که در بازی ژاپن سر تیم ملی ما آمد در این بازی نیز به شکل دیگری سر پرسپولیس آمد. متاسفانه نبود سیدجلال و یک بازیکن باتجربه که کنترل بازی را در دست بگیرد به چشم آمد.معتقدم که گل محمدی باید سیدجلال را در ترکیب قرار می داد روحیه تیم را بعد از گل اول و حتی گل دوم بالاتر می برد.

دروازه بان سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در گلهای به ثمر رسانده الدحیل نقش بیرانوند را چگونه ارزیابی می کند اظهار داشت:

به نظر من بیرانوند بر روی هیچ کدام از گل هایی که پرسپولیس دریافت کرد مقصر نبود. اشتباه خط دفاع محسوس بود. همه می دانند من از بیرانوند بارها انتقاد کرده‌ام اما واقعیت این است که خط دفاع پرسپولیس در این بازی عملکرد ضعیفی داشت ضمن اینکه تیم پرسپولیس هم پرسپولیس همیشگی نبود و حتی مهدی ترابی در آن زمان که در بازی بود نیز نتوانست نمایش همیشگی خود را ارائه دهد. در عمل و در نیمه اول پرسپولیس برنامه منسجمی برای باز کردن دروازه حریف نداشت.

بهروز سلطانی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به این موضوع که پرسپولیس تیم بزرگ و شناخته‌ای شده‌ای در آسیا عنوان کرد:

نه تنها الدحیل بلکه تمام تیم های حاضر در غرب آسیا و در گروه پرسپولیس از نام پرسپولیس ترس دارند. علاوه بر قهرمانی سال های قبل این تیم دو فصل گذشته با غلبه بر تمام تیمهای غرب آسیا به فینال رفت. پرسپولیسی ها باید از این موضوع به خوبی بهره‌برداری کنند چرا که حریف مقابل با این تیم جانب احتیاط را از هر نظری در نظر می‌گیرد و این می‌تواند یک امتیاز ویژه برای پرسپولیس باشد.

وی در ادامه تصریح کرد:

تیم گل‌محمدی اگر بازی همیشگی خود را ارائه کنند میتوانند سه‌شنبه مقابل الشارجه یک پیروزی خوب و روحیه بخش کسب کنند.

بهروز سلطانی در بخش پایانی صحبت‌هایش با اشاره به حضور استوکس و اوساگونا در ترکیب پرسپولیس اظهار داشت:

نه فقط این دو بازیکن خارجی بلکه خود یحیی گل محمدی نیز نیاز به زمان دارد تا بتواند تفکرات خودش را در تیم پیاده کند. اما بحث این است که همین تیم با همین میزان آمادگی می تواند بازی های زیبا و چشم نوازتری از خود نشان دهد و اینکه ما در آمار از حریف پیش باشیم یا توپ و میدان را در اختیار داشته باشیم اما بازی را با برد پشت سر نگذاریم چیزی نیست که هواداران را راضی کند. برای تمامی تیم های ایرانی از جمله پرسپولیس در ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها