کد خبر : 37828

سایت باشگاه خبرنگاران جوان وابسته به صدا و سیما اعلام کرد که برانکو ایوانکوویچ، علاقه‌ای به حفظ سید جلال حسینی در پایان فصل گذشته نداشته و او را در لیست مازاد خود برای فصل جدید قرار داده بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ،برانکو ایوانکوویچ کروات که در تیم پرسپولیس عملکرد خوبی داشت، در زمان مدیریت ایرج عرب از جمع سرخپوشان کنار رفت و کالدرون به جای او آمد.

پرسپولیسی‌ها که با برانکو نتایج خوبی را گرفتند و با او رابطه دوستانه‌ای داشتند، امیدوار بودند که او در ایران بماند و همچنان هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد که این اتفاق رخ نداد.

براساس ادعای سایت باشگاه خبرنگاران جوان برانکو در آخرین فصل حضورش در پرسپولیس اعلام کرد که دیگر نیازی به سیدجلال حسینی ندارد و این بازیکن باید از جمع سرخ‌های پایتخت جدا شود که این اتفاق رخ نداد. دلیل برانکو موضوعات غیر فوتبالی بود و از مدیریت باشگاه خواست تا با او قطع همکاری کنند که این اتفاق رخ نداد و آخر فصل برانکو جدا شد و کالدرون هدایت سرخ‌ها را برعهده گرفت.

هر چند برانکو در مصاحبه‌ها اعلام کرد، رابطه خوبی با سید جلال دارد، اما باید بدانید در واقعیت این چنین نبود.

حالا با انتشار این ادعا از سوی سایت باشکاه خبرنگاران جوان باید منتطر ماند و دید آیا سیدجلال حسینی و احتمالا خود برانکو در گفتگو با رسانه ها واکنشی نشان خواهند داد یا خیر ؟!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها