کد خبر : 37768

سرمربی تیم فوتبال استقلال از نتیجه بازی تیمش مقابل الشرطه عراق ابراز نارضایتی کرد، اما عملکرد شاگردان خود را ستود.

به گزارش خبرورزشی، فرهاد مجیدی پس از تساوی یک - یک تیم استقلال مقابل الشرطه عراق در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: از نتیجه بازی راضی نیستم، اما از تلاش بازیکنانم بسیار رضایت دارم. با توجه به اینکه بازیکنانم در ۱۲ روز گذشته چهار بازی سنگین انجام داده و خسته بودند، فوق‌العاده عمل کردند. شرایط زمین مساعد نبود و آن‌طور که باید و شاید نتوانستیم فوتبالی را که می‌خواهیم ارائه کنیم. بازیکنانم، اما تلاش خود را کردند و از آن‌ها تشکر می‌کنم. قطعاً تلاش می‌کنیم تا در دیدار‌های بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد حضور پرشور تماشاگران ایرانی در ورزشگاه فرانسو حریری اربیل تصریح کرد: استقلال هر جای دنیا که برود، تماشاگر دارد، اما نصف تماشاگران امروز به خاطر وریا غفوری آمده بودند. از آن‌ها تشکر می‌کنم که استقلال را تشویق کردند و امیدوارم در دیدار‌های بعدی نتایج بهتری بگیریم.

وی درباره اینکه چرا روزبه چشمی در ترکیب استقلال قرار نگرفت، گفت: تیم ما در ۱۲ روز گذشته چهار بازی سنگین انجام داده است. نه تنها به چشمی، بلکه به میلیچ و فرشید باقری نیز استراحت دادیم و به بازیکنانی بازی دادیم که شرایط بازی کردن داشتند.

مجیدی در مورد اینکه تیم جوانی در اختیار دارد و این در حالی است که هفته آینده باید تیمش به مصاف الاهلی عربستان بروند، گفت: تمام تیم‌های گروه ما تیم‌های خوبی هستند و با تمام قوا به مصاف حریفان می‌رویم. ما نشان داده‌ایم که اگر چند بازیکن مصدوم یا خسته باشند، بازیکنان باکیفیتی داریم که جای آن‌ها بازی می‌کنند. از این بابت مشکلی نداریم و مطمئنم بازی‌های بعدی را با پیروزی پشت سر خواهیم گذاشت.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها