کد خبر : 37766

به نظر می رسد تازه سختی های کار فرهاد مجیدی در استقلال آغاز شده است.

به گزارش فوتبالی ، استقلال کم کم از دوران استراماچونى فاصله مى گیرد و آثار تفکرات فرهاد مجیدى در این تیم هویدا مى شود. این اتفاق طبیعی و قابل پیش بینی بود اما اینکه فقط لاین آپ اولیه شبیه تفکرات استرا باشد روى ظاهرى قضیه است.

فرهاد در ابتداى روزهاى حضورش در تصمیمى منطقى و عقلانى دست به تیم برنده استرا نزد. ماجرایی که مجید نامجو مطلق هم آن را تایید کرد.

در بازی با نفت مسجد سلیمان، فرهاد ریسک کرد و ترکیب را تغییر داد اما بعد از اینکه استقلال عقب افتاد پشیمان شد و دوباره به تنظیمات کارخانه استراماچونی برگشت و بازی را برد.

در هر حال فشردگى بازیها و عدم ریکاورى مناسب، شبیه نبودن تمرین های مجیدی به تمرینهای استراماچونی و نداشتن زمین تمرین مناسب و پروازهای پشت سر هم و مصدومیتهای زیاد باعث شده تا نفس های استقلال به شماره بیفتد و هر بازى مشکل جدیدى براى تیم فرهاد مجیدی به وجود بیاید.

روزهاى بدون شیخ و قائدى آغاز شده و هر لحظه بر مصائب فرهاد افزوده مى شود. استقلال یک ماه سخت و فشرده با لشکر مصدومان در پیش دارد. تیمی که مصائب مدیریتی هم دارد و با اینکه نیم فصل دوم شروع شده هنوز در چند پست جای خالی هم دارد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها