کد خبر : 37678

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است، ولی ما هر دو نیمه گل اول را زدیم و اگر در دقایق پایانی آن‌طوری گل نمی‌خوردیم، قطعاً برنده بازی بودیم.

به گزارش خبر ورزشی، استقلال دیروز به عراق پرواز کرد، اما دقایقی قبل از سفر فرصتی دست داد تا با مجید نامجومطلق گپ کوتاهی بزنیم؛ هم در مورد جدال با پرسپولیس و هم پیرامون بازی با الشرطه.

ابتدا از الشرطه بپرسیم، این تیم را چطور می‌بینید؟

مجید نامجومطلق گفت:تیم گردن‌کلفتی است. فوتبال عراق کلاً فیزیکی است و الشرطه هم همین‌طور است. الشرطه تیم گردن‌کلفتی محسوب می‌شود که چرک فوتبال بازی می‌کند، ولی ان‌شاءا… می‌رویم تا بردهای‌مان در آسیا تداوم پیدا کند.

قبل از بازی با پرسپولیس در گفتگو با خبرورزشی تأکید داشتید که مهاجمان استقلال جای خالی شیخ دیاباته را پر می‌کنند و همین اتفاق هم رخ داد.

مجید نامجومطلق گفت:بله. به شما گفتم خط حمله ما جای خالی شیخ را پر می‌کنند. خوشحالم که همه دیدند بلوف نمی‌زنم و واقعیات را گفتم. من به خط آتش استقلال ایمان داشتم و دارم. همین الان هم می‌گویم ارسلان مطهری و مهدی قائدی در بازی با الشرطه هم جای خالی شیخ را پر خواهند کرد. با رسیدن مصدومان‌مان قدرت تیم افزایش پیدا می‌کند. ما بازی به بازی بهتر می‌شویم و این حقیقتی است که در تمام دیدار‌های اخیر مردم شاهدش بوده‌اند. از مسابقه با الکویت همین‌طور قدم به قدم پیشرفت کرده‌ایم. شکر خدا تا امروز باخت نداشته‌ایم و می‌خواهیم این روند را ادامه بدهیم. البته حریفان قدری داریم، ولی استقلال هم روی ریل پیشرفت قرار دارد.

برسیم به دربی.

مجید نامجومطلق گفت:ما واقعاً خوب بازی کردیم. همه دیدند که ۲ مرتبه از حریف جلو افتادیم. پرسپولیس تیم بزرگی است، ولی ما هر دو نیمه گل اول را زدیم و اگر در دقایق پایانی آن‌طوری گل نمی‌خوردیم، قطعاً برنده بازی بودیم. البته با گل آفساید پیروزی از دست‌مان پرید.

اتفاقاً باشگاه استقلال هم رسماً اعتراض کرده و مدعی شده گل دوم پرسپولیس آفساید بود.

مجید نامجومطلق گفت:بله، دقیقاً آفساید بود. کاملاً آفساید بود. در کمال احترام به آقایان داور‌ها باید بگویم گل پرسپولیس در موقعیت آفساید صد درصدی به ثمر رسید و حق استقلال ضایع شد. این همه زحمت کشیدیم، ولی حاصل تمام تلاش‌های ما با یک گل آفساید از دست رفت. متأسفانه این ۲ امتیاز دیگر باز نمی‌گردد، ولی تلاش می‌کنیم تا فاصله خودمان تا صدر جدول را هر هفته کمتر کنیم.

اگر آن توپ گل نمی‌شد، به نظرتان پرسپولیس می‌توانست بازی را مساوی کند؟

مجید نامجومطلق گفت:تمام ارکان پرسپولیس به ویژه تماشاگرانش برایم محترم هستند، ولی صراحتاً می‌گویم شرایط بازی به شکلی بود که اگر آن توپ در موقعیت آفساید به گل بدل نمی‌شد، قطعاً پرسپولیس نمی‌توانست به ما گل بزند. اگر آن موقعیت آفساید نبود، پرسپولیس تا صبح هم به ما گل نمی‌زد. این حرف من اصلاً جنبه کرکری ندارد و اتفاقاً کاملاً فنی است. پرسپولیسی‌ها همیشه برایم محترم هستند، ولی واقعاً شرایط فنی مسابقه به گونه‌ای بود که این تیم نمی‌توانست به استقلال گل دوم را بزند و ما برنده بازی می‌شدیم اما…

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها