کد خبر : 37655

فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال تنها نگرانی خود و کادرش را خستگی بازیکنان استقلال دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل الشرطه عراق در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مورد غیبت چند بازیکن استقلال در بازی مقابل الشرطه گفت: تیم ما یک تیم جوانی است و بازیکنانی هم که برای جایگزین داریم بازیکنان باکیفیتی هستند. من سعی کردم در این مدت کوتاهی که در استقلال بوده‌ام این موضوع را جا بیاندازیم که ما یک تیم هستیم و نبود چند بازیکن به تیم لطمه نزند. البته چیزی که ما را نگران کرده خستگی بازیکنان است، چون در این مدت کوتاه چهار بازی سنگین انجام دادیم، ولی با انگیزه‌ای که در بازیکنان داریم برای بازی فردا بازی خوبی به نمایش خواهیم گذاشت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که با وجود غیبت چند بازیکن، این تیم ترسی از شکست در بازی فردا مقابل الشرطه ندارد، گفت: تیمی که من سرمربیگری آن را قبول کردم یک تیم فوق‌العاده خوب است. تیمی با انگیزه زیاد. یک تیم یکدست و یکدل. وقتی تیمی یکدست و یکدل باشد اگر مشکلی برایش پیش بیاید در کیفیت بازی آن تیم تأثیری نمی‌گذارد. در این چهار بازی که من سرمربی استقلال بودم 12 گل زده و سه گل خورده داشته‌ایم. این آمار نشان می‌دهد که کیفیت تیم ما بسیار بالاست. ما در بازی‌های قبلی هم نفرات اصلی‌مان را نداشتیم. در دربی هم با اینکه نفرات اصلی‌مان نبودند، پرسپولیس در دقیقه 90 به ما گل زد و یک جورایی از دست ما در رفت. بازیکنانی که الان هستند تمام تلاش‌شان را می‌کنند، چون دوست دارند که هواداران استقلال را خوشحال کنند. ما در بازی‌هایی هم که در ایران داشتیم پیروز شدیم و بازیکنان استقلال کیفیت خوبی داشته‌اند.

مجیدی در پاسخ به این سؤال که «در دربی مقابل پرسپولیس از بشار رسن بازیکن عراقی این تیم گل مساوی را دریافت کردید، نگرانی از دریافت گل در بازی فردا مقابل الشرطه ندارید؟»، خاطرنشان کرد: بشار رسن فوتبالیست باکیفیت و بسیار خوبی است و در کل باید بگویم که بازیکنان عراقی بازیکنان خوب و باکیفیتی هستند. ما تیم الشرطه را آنالیز کردیم و بازیکنان این تیم را به خوبی می‌شناسیم. حدود 15 بازیکن این تیم سابقه تیم ملی دارند و بسیار تیم خوب و باکیفیتی هستند. با احترام به الشرطه باید بگویم که همان‌طور که در قطر مقابل الریان با جسارت بازی کردیم فردا مقابل الشرطه هم همین‌طور بازی خواهیم کرد و تنها چیزی که در بازیکنان‌مان می‌بینم چه در بازی‌های داخلی و چه خارجی این است که بازیکنان تیمم هیچ ترسی از حریفان‌شان ندارند.

وی در پاسخ به این سوال که «الان به صورت موقت سرمربی استقلال هستید یا قصد دارید بعد از نتایج خوبی که گرفتید به حضورتان در این تیم در طولانی‌مدت ادامه دهید؟»، گفت: قرارداد من با باشگاه یک سال و نیمه است و تا هر موقع که باشگاه استقلال به من احتیاج داشته باشد در خدمت این تیم هستم و هر موقعی هم که نخواهند من در این تیم باشم به‌عنوان یک هوادار همیشه در کنار این تیم خواهم بود. تیم استقلال برای ما بازیکنان و هواداران فراتر از یک باشگاه است. شاید شما این موضوع را تجربه نکرده باشید، اما این تیم (تیم استقلال) دو بار قهرمان آسیا شده است. به شما حق می‌دهم که این موضوع را درک نکنید.

مجیدی در پایان در پاسخ به این سؤال که مشخص است استقلال بازی‌هایی که میزبان است را در کجا انجام خواهد داد، اظهار داشت: من در مصاحبه‌های قبلی‌ام در این خصوص صحبت کرده‌ام. من 10 سال در امارات، قطر و ایران فوتبال بازی کرده‌ام. همیشه تصوری که از AFC  دارم صلح و دوستی و برابری است، ولی این تصمیم AFC نظر مرا در مورد آنها به کل عوض کرد. هیچ دلیلی ندارد بازی‌های ما در ایران برگزار نشوند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها