کد خبر : 37653

فرهاد که فصل گذشته پنج بازی آخر استقلال را بدون شکست سپری کرد، درچهار بازی امسال هم تاکنون استقلال را بدون شکست رهبری کرده است.

به گزارش ورزش سه  اواخر لیگ سال قبل بود که وینفرد شفر بعد از شکست یک بر صفر برابر پدیده از هدایت استقلال برکنار و فرهاد مجیدی کمک وی هدایت استقلال را به عهده گرفت .

استقلال  سه بازی در لیگ و 2بازی درآسیا داشت که فرهاد مجیدی با 3 برد و 2 تساوی به کار خود پایان داد.

تیم مجیدی در فصل گذشته در لیگ برتر استقلال خوزستان و سپیدرود را شکست داد، دربرابر صنعت نفت در آبادان با مردود شدن گل سالمش بدون گل متوقف شد.در آسیا از سد العین در امارات گذشت و برابر الدحیل در تهران مساوی کرد .تیم فرهاددر مجموع در پنج بازی 9گل زدو 5گل خورد.

امسال و پس از مشکلات باشگاه با استراماچونی و ترک استقلال و انتخاب او به عنوان سرمربی تاکنون هدایت استقلال را در چهار بازی به عهده داشته است . در آسیا با 8گل زده الکویت و الریان را از پیش رو برداشته است و درلیگ با 4گل زده و سه گل خورده یک پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان و یک تساوی برابر رقیب دیرینه پرسپولیس کسب کرده است.

فرهاد مجیدی و تیمش استقلال  با آمار خیره کننده 21گل زده و 9گل خورده و سه کلین شیت  از ساعت 18در اربیل عراق در دهمین بازی خود به عنوان سرمربی استقلال به مصاف الشرطه خواهند رفت .این فرهاد و این استقلال آماده این روزها  علیرغم مصدومان متعدد در اردوی تیم، روز دوشنبه توانائی برد برابر حریف عراقی و التیام شکست تیم ملی برابر این تیم برای هواداران فوتبال در خاک عراق را دارند تا به روند رو به رشد خود ادامه دهند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها