کد خبر : 37629

یک رسانه بلژیکی مدعی شد سنگربان شماره یک تیم فوتبال رویال آنتورپ در فصل نقل و انتقالات تابستانی این تیم را ترک خواهد کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سایت «فوتبال نیوز» بلژیک ضمن تمجید از عملکرد سینان بولات دروازه بان ترکیه‌ای و اصلی تیم فوتبال رویال آنتورپ اعلام کرد این بازیکن به علت نارضایتی از طولانی شدن روند تمدید قراردادش، در فصل تابستان به عنوان بازیکن آزاد از آنتورپ جدا خواهد شد.

این رسانه در ادامه نوشت: سینان بولات این فصل در رویال آنتورب عملکرد خوبی داشته و این در حالی است که او هنوز قرارداد جدیدی امضا نکرده است. به نظر می‌رسد تأخیر آنتورب خیلی طولانی شده و دروازه بان ترکیه‌ای نمی‌تواند با این وضعیت کنار بیاید.

در همین باره سینان بولت بیان کرد: صادقانه بگویم، ترجیح می‌دهم در مورد آن حرفی نزنم. برادرم نماینده من است و او کاملاً درگیر این مسئله خواهد بود. من همچنین نمی‌خواهم با بیان برخی اظهارات، تنش را شروع کنم. همه چیز در حال حاضر خوب پیش می‌رود، بنابراین دلیلی وجود ندارد درباره آن صحبت بکنم، البته درست است که این موضوع خیلی طولانی شده است.

به طرز عجیبی، آنتورب در حال حاضر سرگرم دروازه بان‌های دیگر است و به نظر می‌رسید علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی در ژانویه  به این تیم بپیوندد، اما انتقال هنوز هم انجام نشده است؛ بنابراین  بیش از پیش به نظر می‌رسد که بولات در تابستان به طور آزاد آنتورب را ترک کند، که این یک ضرر بزرگ برای این تیم خواهد بود.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها