کد خبر : 37612

رضا عنایتی، بازیکن پیشین استقلال و سرمربی فعلی سرخپوشان پاکدشت گفت: پرسپولیسی‌ها از نتیجه دربی ۹۱ خوشحال هستند، چون در دقایق پایانی نتیجه را عوض کردند و نباختند.

به گزارش پارس فوتبال ، رضا عنایتی درباره تساوی ۲ – ۲ دربی ۹۱ بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت:دربی خوبی را شاهد بودیم. استقلال بازی را خوب شروع کرد و روند بهتری داشت، اما بد تمام کرد. فکر کنم هر دو تیم از نتیجه کسب شده، رضایت داشته باشند. طبیعی است پرسپولیسی‌ها راضی‌تر از استقلالی‌ها باشند، چون در دقایق پایانی گل زدند.

رضا عنایتی افزود:وقتی دربی چهار گل داشته باشد، یعنی دربی خوب و راضی‌کننده‌ای بوده است. پرسپولیسی‌ها خوشحال‌تر هستند، چون تا دقیقه ۸۷ بازی عقب بودند. استقلالی‌ها ناراحت هستند، چون ۲ بر یک جلو بودند و این تساوی برای‌شان خیلی خوب نبود.

رضا عنایتی  بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال و سرمربی فعلی سرخپوشان پاکدشت خاطرنشان کرد:استقلال روند خوبی را در پیش گرفته است و اگر دوباره حاشیه‌ای برای این تیم ایجاد نشود، می‌تواند در آینده نتایج خوبی کسب کند. استقلال با بضاعتی که فرهاد مجیدی دارد و بازیکنانی که اکنون در این تیم هستند، می‌تواند در لیگ برتر و حتی آسیا نتیجه گرفته و موفق باشد.

عنایتی درباره حضورش در تمرین روز گذشته استقلال گفت:تمرین همزمان ما و استقلال باعث شد که با اعضای تیم روبه‌رو شویم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها