کد خبر : 37573

صادق درودگر رییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در خصوص چرایی انتخاب اسکوچیچ به عنوان مربی تیم ملی و هم چنین میزان قرارداد او در برنامه سلام صبح بخیر صحبت کرد.

به گزارش ورزش سه، او در خصوص انتخاب اسکوچیچ به عنوان مربی تیم ملی گفت:  تا جایی که من در جریان هستم کمیته فنی بارها و بارها جلسه گذاشته و به دنبال انتخاب سرمربی جایگزین آقای ویلموتس بوده است. سرپرست فدراسیون یعنی آقای بهاروند و هیات رییسه با گزینه های خیلی خوب داخلی جلسه و مذاکراتی داشته اند اما به دلایل مختلف امکان پذیر نبوده است. نمی دانم شما چه اسمی روی اش می گذارید اما به هر حال امکان پذیر نبود در خدمت دوستان باشیم. گزینه های بسیار خوبی مثل آقای امیر قلعه نویی که نشان دادند چقدر مربی حرفه ای و دارای سبک ملی هستند. آقای علی دایی بزرگمرد و اسطوره فوتبال ایران. روی آقای جواد نکونام نظر داشتند، آقای یحیی گل محمدی و آقای برانکو. که با برانکو و این دوستان نزدیک یک ماه و نیم دو ماه مذاکره شده بود.»

اما مبلغ قرارداد اسکوچیچ با تیم ملی چقدر است:«  ایشان به تیم فولاد که تشریف آوردند، 9 بازیکن را به عنوان کارت جعلی سربازی از بازی خارج کردند، پنجره نقل و انتقالاتشان را هم بستند و تیم ایشان در لیگ پنجم شد و ببینید چه موفقیت هایی داشتند. قرارداد ایشان ریالی است. می دانید که ما مربیان خارجی مثل ویلموتس و استراماچونی وکالدرون به خاطر مسائل ارزی از کشورمان رفتند و ما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. اکنون قرارداد ریالی است. حدود 200 هزار دلار است و مالیات را خود ایشان باید بپردازد به قرارداد ایشان اضافه شده است.»

این در حالی است که می گفتند اسکوچیچ 5 میلیارد تومان برای فدراسیون فوتبال آب خورده است. با احتساب پولی که قرار است فدراسیون فوتبال به باشگاه صنعت نفت بدهد. صادق درودگر در این خصوص می گوید:« خیر. چطور 200 هزار تا می شود 5 میلیارد؟ شما پیش پیش دلار را 25 هزار تومان کردید!؟ مالیات 35 درصد از 50 درصد ماخذ است یعنی حدود 500 میلیون تومان مالیاتشان است.»

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها