کد خبر : 37544

مهاجم مالیایی استقلال با بدشانسی بزرگی هر دو دربی فصل جاری لیگ برتر را از دست داد تا تجربه این بازی بزرگ را از دست بدهد.

به گزارش ورزش سه، شیخ دیاباته، ستاره خط هجومی این فصل استقلال در شرایطی که یکی از امیدهای بزرگ هواداران این تیم برای تقابل با استقلال به شمار می‌رفت، هر دو بازی رفت و برگشت در لیگ نوزدهم را به دلیل مصدومیت از دست داد تا نتواند شانس بازی در آزادی و تقابل با رقیب دیرینه را از آن خود کند.

در شرایطی که تلاش‌ها برای آماده سازی این بازیکن گلزن، از سوی کادرپزشکی ادامه داشت او در نهایت نتوانست شرایط لازم برای این بازی را از آن خود کند و این در حالی بود که البته ارسلان مطهری، مهاجم تازه وارد این تیم توانست به خوبی با ثبت یک دبل دیدنی، جای او را پر کند.

دیاباته دیروز با تیپ جالب توجه خود و در حالیکه بازی با الشرطه عراق را نیز از دست داده است، در محل تمرین این تیم حضور یافت و برای هم‌تیمی‌هایش در اولین گام از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آرزوی موفقیت کرد.

شیخ دیاباته

آبی‌ها البته امیدوارند با عبور از سد رقیب بعدی خود در جام حذفی و احتمال شکل گیری یک دربی دیگر در جام حذفی، اینبار مهاجم مالیایی خود را برابر پرسپولیس در اختیار داشته باشند تا قدرت بالای او در گلزنی را برابر رقیب سنتی بسنجند و باید دید در نهایت بدشانسی دیاباته برای این تقابل بزرگ پایان خواهد یافت یا خیر.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها