کد خبر : 37507

علیرضا منصوریان نسبت به انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران واکنش تندی نشان داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، علیرضا منصوریان درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران بیان کرد: به نظر من تصمیم فدراسیون فوتبال فاجعه است. به این دلیل که هر کاری کردند که ویلموتس برود و یک مربی خوب را برای تیم ملی انتخاب کنند، اما مسئولان فدراسیون کاری کردند که باید با ذره بین دنبال کارلوس کی روش بگردیم. با احترام به اسکوچیچ که باید برای سرمربیگری اش در تیم ملی بسیار خوشحال باشد باید بگویم به هر مدلی که امکان استقبال از گزینه‌های داخلی وجود داشت به همان مدل به آن‌ها توهین شد.

او افزود: یعنی مربیان داخل فوتبال ایران تا این اندازه توانمندی ندارند که اسکوچیچ سرمربی تیم ملی می‌شود؟ او با ملوان انزلی و فولاد ششم شد. تیم خونه به خونه بابل را به لیگ برتر نیاورد. اکنون هم یک ماه است مردم آبادان را سر کار گذاشته و مدام می‌گفت قلبم و فلان جای بدنم درد می‌کند و می‌خواهم از فوتبال ایران بروم.

سرمربی اسبق تیم ملی ایران تصریح کرد: بروید و ببینید چه سیستم مافیایی قوی‌ای پشت صحنه است که این آدم را با این پشتوانه در فوتبال باشگاهی ایران، وارث فوتبال ملی مان کرده و او را جانشین کی روش می‌کنند. آن وقت امیر قلعه نویی، علی دایی، یحیی گلمحمدی، X و Y در فوتبال ایران دیده نمی‌شوند.

او افزود: بزرگ‌ترین توهین به فوتبال ایران و مربیان کشورمان را فدراسیون می‌کند. چگونه امکان دارد مربی‌ای که در آبادان قلب درد و پادرد می‌گرفت، امروز سرمربی تیم ملی می‌شود؟ دوست دارم بدانم این تیم پالرمویی (اشاره به مافیا) تا چه اندازه به فدراسیون فوتبال مسلط است. چرا فدراسیون دم از مربی داخلی و استعداد می‌زند. چرا ما مربیان ایرانی کلاس حرفه‌ای مربیگری می‌رویم.

منصوریان ادامه داد: رزومه تک تک مربیان داخلی را از زمان حضور اسکوچیچ در ایران اعلام کنند. چگونه امکان دارد جایگاه سرمربیگری تیم ملی به اسکوچیچ برسد. شان مربی ایرانی کجاست؟ سیستم مملکت ما می‌گوید باید از مربیان داخلی استفاده کرد. توهین بس است. این موضوع هم حدی دارد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها