کد خبر : 37494

مدیرعامل شرکت تجهیز اماکن ورزشی گفت: برخی‌ نمی‌خواهند سیستم بلیت فروشی اینترنتی به صورت کامل راه اندازی شود و مردم راحت شوند

به گزارش خبرورزشی، حسن کریمی مدیرعامل شرکت تجهیز اماکن ورزشی درباره مشکلات ایجاد شده برای خرید بلیت بازی استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: بابد از تمام کسانی که برای خرید بلیت به زحمت افتادند و دچار مشکل شدند، عذرخواهی کنم. این اولین بار بود که ما برای فروش بلیت بازی دچار مشکل شدیم.

مدیرعامل شرکت تجهیز اماکن ورزشی در ادامه گفت: از روزی که فروش بلیت بازی‌ها به صورت اینترنتی شده، بلیت بازی‌های مهمی مانند شهرآورد رفت که به میزبانی استقلال برگزار شد، بازی تراکتور برابر پرسپولیس و بازی شهرخودرو _ پرسپولیس که بیش از ۵۰ هزار هوادار بازی را از نزدیک دیدند، بدون مشکل فروخته شد.

کریمی افزود: متاسفانه این بار به ۲ دلیل دچار مشکل شدیم که باعث شد هواداران برای خرید بلیت به زحمت بیفتند و از همه آن‌ها عذرخواهی می‌کنم. فروش بلیت‌ها به صورت اینترنتی است و از روز دوشنبه که شروع به فروش بلیت کردیم، ضعف و کندی اپراتور‌های اینترنتی تلفن‌های همراه باعث شد ما و مردم دچار مشکل شویم. اگر پیگیری‌های شب گذشته وزیر ارتباطات نبود، شاید تا الان هم موفق نمی‌شدیم بلیت‌ها را به صورت کامل بفروشیم. تا شب گذشته که ۳ روز از باز شدن سامانه‌های فروش بلیت گذشته بود، تنها ۲۱ هزار بلیت فروخته بودیم و از شب گذشته تاکنون ۵۵ هزار بلیت فروختیم.

او گفت: یکی دیگر از دلایلی که باعث شد در خرید بلیت اینترنتی برای هواداران مشکل ایجاد شود، حملات خرابکارانه اینترنتی به سامانه فروش بلیت بود که منشا آن داخل کشور بود. روز شنبه مدارک خودمان را به پلیس فتا و قوه قضاییه ارائه می‌کنیم و از طریق این مراجع موضوع را پیگیری می‌کنیم تا با خاطیان برخورد شود.

کریمی اظهار داشت: برخی‌ها نمی‌خواهند سیستم بلیت فروشی اینترنتی به صورت کامل راه اندازی شود و مردم راحت شوند و همه چیز به صورت شفاف و سالم باشد. برخی‌ها از گذشته منافعی دارند و شاید اکنون هم دنبال همان منافع می‌گردند و می‌خواهند بی نظمی‌ها و بی قانونی‌هایی که در گذشته وجود داشت و ۵۰، ۶۰ هزار بلیت فروخته می‌شد و ۱۰۰ هزار نفر به ورزشگاه می‌رفتند و ۳۰ هزار نفر دیگر بلیت به دست پشت در‌های بسته ورزشگاه می‌ماندند، تکرار شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها