کد خبر : 37473

مهاجم پرسپولیس بعد از دو سال و اندی مقابل استقلال گل زد اما با کارت زرد داور مواجه شد.

به گزارش ورزش سه، علی علیپور که در این فصل نمایش خوبی در ترکیب سرخپوشان داشته، بعد از اینکه برابر نفت آبادان نتوانست فرصت های تیمش را تبدیل به گل کند، در ادامه با انگیزه بالایی مقابل استقلال حضور یافت. او ابتدا در دقایق ابتدایی بازی یک فرصت ایده آل گلزنی روی پاس امیری را از دست داد تا هواداران تیمش را بار دیگر نگران فرصت سوزی‌های ادامه دارش کند.

با این حال دقایقی بعد از گل استقلال، این علیپور بود که پاس اوساگوآنا را تبدیل به گل تساوی تیمش کرد تا برای جشن گل خود نزد عکاسان برود. او در حالی که از ترابی و اوساگوآنا می خواست تا در این جشن گل او را مشایعت کنند، روبروی عکاسان قرار گرفت و ژست های خوشحالی خود را ثبت کرد. با این حال ناراحتی هواداران استقلال که در سمت دروازه این تیم و در صحنه مربوط به گل حضور داشتند، باعث شد تا آنها با شعارهای خود این بازیکن را بدرقه کنند. اتفاقی که در ادامه با فراخواندن این بازیکن توسط حیدری و یک کارت زرد برای او توام شد.

علیپور که نمیخواست کارت زرد خود را قبول کند به این موضوع معترض شد که نیمکت نشینان پرسپولیس نیز به سمت داور رفته و اعتراض خود را اعلام کردند اما داور همدانی از بازیکنان خواست با قبول تصمیم وی در میانه میدان برای آغاز بازی حضور یابند.

حیدری اعتقاد داشت که شادی گل مهاجم پرسپولیس به سبکی که پیش از این دیاباته، مهاجم غایب استقلال در این بازی انجام می‌داده، باعث تحریک هواداران استقلال شده و این مساله دلیل دریافت کارت زرد توسط این بازیکن اعلام شد.

01476210

ارسال نظر

دیگر رسانه ها