کد خبر : 37409

پسربچه سیستان بلوچستانی طرفدار استقلال که سرمربی آبی ها در پست اینستاگرامی او را رئیس باشگاه لقب داده بود، مهمان ویژه آخرین جلسه تمرینی قبل از دربی خواهد بود.

به گزارش ورزش سه، یکی دو هفته قبل در بحبوحه بازی های آسیایی و مشکلاتی که گریبان استقلال را گرفته بود فرهاد مجیدی در پستی اینستاگرامی بعد از برد الکویت در پلی آف اول ACL2020 تصویری از خانواده ای سیستان و بلوچستانی در محاصره سیل را منتشر کرد و به پسربچه ای که پیراهن استقلال برتن داشت لقب رئیس باشگاه و تیم را داد.

این لقب و صحبت هایی که فرهاد مجیدی در پست اینستاگرامی خود منتشر کرد بازتاب گسترده ای پیدا کرد تا جایی که همه به دنبال پیدا کردن ماهیت آن پسربچه و خانواده اش در بلوچستان گشتند بلکه بتوانند گوشه ای از مشکلات او را حل کنند. حالا در آستانه دربی حساس عصر فردا سرمربی استقلال در نشست خبری خود از دعوت این پسربچه استقلالی به نام امیرحسین به آخرین جلسه تمرین تیم خبر داد. 

به این ترتیب تمرین عصر امروز آبی ها یک مهمان ویژه به نام امیرحسین خواهد داشت، پسربچه استقلالی که مجیدی به او لقب "رئیس" داده بود و او را در کنار تمام استقلالی ها متعصب ایران مالک اصلی باشگاه نامید تا به این ترتیب حس تحریک کننده و انگیزشی برای شاگردانش در مهم ترین بازی فصل ایجاد کند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها