کد خبر : 37378

هر چند سرمربی پرسپولیس در تمرین دیروز تیمش همه را غافلگیر کرد و استوکس را تمرین داد اما اضافه وزن استوکس، آنقدر زیاد است که یحیی فعلا نمی تواند روی آنتونی استوکس چندان حساب کند.

به گزارش فوتبالی، تمرین پرسپولیس در حالی پشت درهای بسته برگزار شد که سرخپوشان مهمترین تمرینات تاکتیکی خود را برای دربی پایتخت زیر نظر یحیی گل‌محمدی پشت سر گذاشتند.

در این تمرین گل‌محمدی از ترکیب اصلی استفاده کرد و همان طور که انتظار می‌رفت تنها تغییر تمرین حضور محمدحسین کنعانی‌زادگان به جای شجاع خلیل‌زاده در خط دفاع بود .اما در این بازی سرمربی پرسپولیس برای اولین بار آنتونی استوکس را به عنوان مهاجم تیم در دقایقی به میدان فرستاد. تصمیمی که با غافلگیری سرخپوشان همراه شد از این جهت که استوکس تا قبل از آن به طور اختصاصی کار می‌کرد.

مهاجم ایرلندی در جریان بازی چند حرکت هم انجام داد اما هنوز نشان داد که برای بازی کردن آماده نیست و اضافه وزن او به چشم می آید. شاید یحیی بخواهد استوکس را در لیست 18 نفره قرار دهد اما اینکه او فیکس باشد یا اینکه شانس بازی حتی به عنوان بازیکن تعویضی داشته باشد، اصلا مشخص نیست. سورپرایز یحیی برای فرهاد در دربی پایتخت مطمئنا استوکس نخواهد بود اما به قول سرهنگ علیفر در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست.

آنتونی استوکس

ارسال نظر

دیگر رسانه ها