کد خبر : 37372

سید جلال حسینی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد دیگر جلوی اعتراض بازیکنان به خاطر طلب هایشان را نمی گیرد.

به گزارش پارس فوتبال ، بازیکنان پرسپولیس که از وضعیت پرداختی های فصل جاری خود طلب دارند بار دیگر با مدیران باشگاه اتمام حجت کردند. از قرار معلوم بازیکنان این تیم قرار بود پس از بازی با صنعت نفت آبادان مصاحبه های جداگانه ای را علیه مدیریت پرسپولیس انجام دهند که سید‌جلال حسینی تا حدودی مانع از این امر می شود.

کاپیتان سرخپوشان که خود نیز بابت مطالبات فصل گذشته و امسال طلبکار است در تمرینات هفته جاری پرسپولیس با افشین پیروانی جلسات مرتبی را برگزار کرده تا مشکلات تیم را از این طریق به گوش انصاریفرد برساند.

سید‌جلال حسینی انتظار دارد مشکل مالی خود و هم تیمی هایش تا قبل از بازی روز پنجشنبه سرخ ها با استقلال رفع شود در غیر اینصورت هم خودش و هم سایر بازیکنان درباره بی پولی مصاحبه های را انجام خواهند داد که قطعا به مذاق انصاریفرد خوش نمی آید.

بازیکنان پرسپولیس در حالی قصد مصاحبه دارند که بیشتر آنها در ابتدای فصل مبالغ قابل توجهی را از ایرج عرب مدیرعامل وقت سرخ ها بابت آپشن های قرارداد ۹۷-۹۸ . پیش پرداخت قراردادهای فصل ۹۸-۹۹ دریافت کرده اند!

باید دید واکنش مدیرعامل پرسپولیس و مشاوران او که حساسیت زیادی نسبت به چهره رسانه ای و مجازی خود دارند نسبت به این موضوع چه خواهد بود.

پی نوشت: گفتنی است محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس پس از حاشیه های اخیر ناشی از انتشار اسناد منتسب به پرداختی بازیکنان و همچنین از سوی دیگر اعتراض شاگردان گل محمدی به پرداخت نشدن مطالباتشان با تایید محق بودن بازیکنان وعده داد که پرسپولیسی ها پیش از داربی شارژ مالی خواهند شد. حالا باید منتظر ماند و دید این وعده مدیرعامل پرسپولیس تا چه حد رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت.

پی نوشت ۲ : پس از وعده جدید محمدحسن انصاری فرد و نظر به اهمیت شهرآورد پیش رو سیدجلال حسینی مصاحبه جدیدی کرد که مهمترین نکته آن به شرح زیر است :

 سیدجلال حسینی گفت :

• به هواداران پرسپولیس اعلام می‌کنم به دلیل اهمیت بازی با استقلال و الدحیل مشکلات را دور می‌ریزیم.

• از علی پروین، علی دایی و علی کریمی دعوت می‌کنم برای دربی به استادیوم بیایند و از ما حمایت کنند.

• استقلال همیشه مدعی و خطرناک بوده و در این هفته‌ها هم نشان داده تیم فوق العاده‌ای شده اما دربی فرق می‌کند؛ هر تیمی بتواند تمرکز داشته باشد برنده است.

• بازیکنان ما باید مقابل قائدی و مطهری حواس جمع باشند.

• از مصدومیت دیاباته خوشحال نشدیم، هرچند به او فکر نمی‌کنیم و تمرکزمان روی تیم خودمان است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها