کد خبر : 37249

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: از تحریف آمار دربی تعجب می‌کنیم. چرا که همه چیز مستند است. دربی سوپر جام هم با توجه به صدور آرای قطعی محاکم بین‌المللی به رسمیت شناخته شده و بازی پیش روی دو تیم پرسپولیس و استقلال دربی شماره 92 خواهد بود.

حسین قدوسی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بازی پیش روی پرسپولیس و استقلال که پنجشنبه این هفته برگزار می‌شود مصاف شماره 92 دو تیم خواهد بود. این آمار رسمی و کاملا مستند است. از این رو تعجب می‌کنیم که برخی برنامه‌ها در رسانه ملی‌و برخی رسانه ها تعداد دربی‌های برگزار شده را  90 دیدار تلقی کرده و این مسابقه را دربی شماره 91 می‌خوانند.این واقعا جای تعجب دارد.

وی ادامه داد: این یک اشتباه بزرگ و تحریف آمار و تاریخ است که از سوی رسانه ملی و برخی رسانه‌های دیگر اتفاق افتاده  و بابت آن متعجب هستیم. این تعجب، بیشتر از آن جهت است که آمار رسمی به سادگی در اختیار عموم قرار دارد و اینگونه واکنش ها با ناراحتی و تاسف بسیار هواداران پرسپولیس همراه بوده‌.

مدیر روابط عمومی باشگاه و مشاور مدیر عامل پرسپولیس اضافه کرد: اگر در خطای رخ داده برای شمارش دربی‌ها، منظور به دربی سوپر جام باشد جای هیچ شبهه‌ای نیست که نتیجه آن بر اساس احکام قطعی و آرای بالاترین مراجع و ارکان قضایی بین‌المللی در ورزش  3 بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شده و در سوابق دیدارهای دو تیم ثبت شده است و این جام‌هم طی مراسمی در ورزشگاه به سرخ ها تحویل داده شده است.

آن دربی قبل از صدور حکم نهایی هم رسمیت داشت. در نهایت نیز C.A.S با اعلام رأی نهایی و قطعی پرسپولیس را برنده آن و قهرمان سوپر جام دانست.

حسین قدوسی در پایان تصریح کرد: با توجه به موارد ذکر شده موجب حیرت است که یکی از دربی‌ها در بیان آمار رقابت‌های دو تیم کم می‌شود. به همین منظور برای روشنگری بیشتر و جلوگیری از تحریف آمار برد و باخت‌ها ، آمار جزئی‌تر مصاف‌های دو تیم در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، منتشر خواهد شد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها