کد خبر : 37247

بلیط فروشی الکترونیکی دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال در شهرآورد ۹۲ از ساعت هشت صبح فردا (دوشنبه) آغاز می‌شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی گفت و گوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با حسن کریمی مدیر شرکت توسعه و تجهیز و پیگیری های یلوه معاونت اقتصادی باشگاه پرسپولیس قرار است بلیط فروشی الکترونیکی دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال که  به میزبانی پرسپولیس برگزار می‌شود از ساعت هشت صبح فردا آغاز شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز در گفت و گو با مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز به وی اعلام داشت برخلاف رفتار غیرمنتظره‌ای که  برخی مسوولان در باشگاه استقلال در دربی رفت انجام دادند تعدادی بلیط در اختیار باشگاه استقلال قرار خواهد داد.

در دربی رفت از سوی باشگاه استقلال به عنوان میزبان هیج بلیطی به باشگاه پرسپولیس داده نشد و همین موجب شد باشگاه نتواند بلیطی در اختیار پیشکسوتان، هیات مدیره، معاونین، پرسنل، تیم، مشوقین و یا اسپانسرهای خود قرار دهد و مدیرعامل پرسپولیس هم به احترام میهمانان خود به استادیوم نرفت.

باشگاه پرسپولیس از شرکت توسعه و تجهیز درخواست کرد به تعداد کافی بلیط در اختیار باشگاه قرار گیرد تا علاوه بر میهمانان خود تعدادی بلیط هم به باشگاه استقلال داده شود‌ تا آنها بتوانند پاسخگوی انتظارات پیسکسوتان و دیگر میهمانان خود باشند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها