کد خبر : 37240

اوساگونا مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قول می دهم عملکرد من بعد از یک ماه با کیفیت مورد نظر هواداران همخوانی داشته باشد. در این مدت تمام‌تلاش خود را می کنم در تمرینات آماده باشم و با بهترین شرایط ممکن در زمین حاضر شوم.

به گزارش پارس فوتبال ، کریستین اوساگونا درباره پیروزی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت:بازی خیلی خوبی انجام دادیم و توانستیم به پیروزی برسیم. من هم مثل تمام اعضای تیم از چنین اتفاقی واقعا خوشحال هستم. تلاش کردیم و به سه امتیاز بزرگ رسیدیم.

کریستین اوساگونا که در دومین حضور خود در ترکیب پرسپولیس نتوانست گلزنی کند درباره از دست رفتن موقعیت های گلزنی این تیم اذعان داشت:من تازه به تیم آمده ام. نزدیک به دو هفته است که با پرسپولیس کار می کنم. قول می دهم عملکرد من بعد از یک ماه با کیفیت مورد نظر هواداران همخوانی داشته باشد. در این مدت تمام‌تلاش خود را می کنم در تمرینات آماده باشم و با بهترین شرایط ممکن در زمین حاضر شوم.

اوساگونا درباره حضور در پرسپولیس تاکید کرد:اتفاق خوبی در کارنامه فوتبالی من است اتمسفر این باشگاه با هواداران بسیار زیادی که دارد برایم زیباست و دوست دارم هرچه زودتر با آنها شادی های زیادی را برگزار کنم.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها