کد خبر : 37180

با اعلام فرهاد مجیدی مهاجم تیم فوتبال استقلال که در جریان بازی با نفت مسجد سلیمان مصدوم شد، مشکل جدی ندارد.

به گزارش فوتبالی، البته در حالی که فرهاد مجیدی اعلام کرده دیاباته به دربی می رسد، پزشک استقلال گفت وضعیت او بعد از عکسبرداری مشخص می شود.

دکتر کاوه ستوده بعد از برتری استقلال در خصوص وضعیت دیاباته گفت: الان نمی توانیم در مورد وضعیت او چیزی بگوبیم و پس از عکسبرداری ها وضعیت دیاباته مشخص می شود. وی در ارتباط با این که مجیدی گفته دیاباته به دربی می رسد گفت: من هم امیدوارم که دیاباته به دربی برسد اما همان طور که گفتم باید از پای او عکسبرداری شود و  پس از بررسی های لازم در این خصوص صحبت کنیم. باز هم تاکید می کنم که ما امیدواریم که او به این بازی برسد اما باید جواب عکسبرداری ها بیاید چون به نظر می  رسد او از ناحیه عضله مصدوم شده است.

دیاباته در نیم فصل اول هم دربی را به دلیل مصدومیت از دست داده بود و اگر این اتفاق امروز می افتاد، او در از دست دادن دربی دبل می کرد. در هر حال به نظر می  رسد استقلال بدون تلفات به دربی 91 برسد و خط آتش استقلال در بازی مقابل پرسپولیس بتوانند در زمین حاضر باشند. استقلال اگر حضور در کورس قهرمانی را می خواهد باید این بازی را ببرد و اختلاف با پرسپولیس را به 5 امتیاز برساند و منتظر لغزش های پرسپولیس در ادامه نیم فصل دوم لیگ برتر باشد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها