کد خبر : 37173

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم شرایط به گونه‌ای شود که بتوانم گل دهمم را در دربی به ثمر برسانم.

به گزارش فارس، مهدی قائدی پس از پیروزی 2 بر یک استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان در جمع خبرنگاران حاضر شد و درمورد این مسابقه اظهار داشت: خدا را شکر که خوب بازی کردیم و توانستیم دل هوادارانی که در این سرما به ورزشگاه آمده بودند را شاد کنیم. هفته آینده دربی را در پیش داریم که سخت و حساس است؛ امیدوارم در آن بازی هم بتوانیم با عملکرد خوب خود دل هواداران را شاد کنیم.

وی درمورد مصدومیت شیخ دیاباته و حضور ارسلان مطهری در ترکیب استقلال ادامه داد: ارسلان هم بازیکن خوبی است و من دوست دارم در کنارش کنم. برای او خوشحالم که هفته به هفته گلزنی می‌کند و در حال پیشرفت است.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درمورد اینکه فرهاد مجیدی به او لقب «نیمار» داده است، گفت: آقا فرهاد به من لطف دارند. من همیشه تلاش می‌کنم تا به تیم کمک کنم.

قائدی در پاسخ به این سوال که آیا به آقای گلی در لیگ برتر فکر می‌کند یا خیر، تصریح کرد: آقای گلی هدف دوم من است. هدف اول من بدون شک موفقیت استقلال است.

وی در واکنش به این سوال که آیا قول گلزنی در دربی می‌دهد یا خیر، اظهار داشت: کسی قول نمی‌دهد، اما تلاش می‌کنم که خوب باشم و بتوانم به تیمم کمک کنم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درمورد اینکه قول داده امسال حداقل 10 گل برای تیمش به ثمر برساند، گفت: امیدوارم گل دهمم را در دربی بزنم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها