کد خبر : 37104

یشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم ضعف هایی که در باشگاه وجود دارد، پشت این پیروزی ها پنهان نشود.

به گزارش مهر ، پیروز قربانی با اشاره به پیروزی استقلال ایران مقابل الریان قطر در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، اظهارداشت:پیروزی بزرگ استقلال و راهیابی این تیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را به اعضای تیم، هواداران و پیشکسوتان باشگاه تبریک می گویم. بچه های استقلال کاری کردند که باید آن را در تاریخ ثبت کرد. مگر می شود تیمی بدون تمرین و تقویت شدن در نیم فصل و با پشت سر گذاشتن این همه بحران و کارشکنی، طی ۷۲ ساعت بتواند دو بار خارج از خانه به میدان برود و هشت گل بزند. این کار بزرگی بود که بچه های ما انجام دادند.

وی اضافه کرد:امیدوارم ضعف هایی که در باشگاه وجود دارد، پشت این پیروزی ها پنهان نشود. مدیران ما باید بپذیرند این تیم به بازیکن نیاز دارد. حالا که وارد مرحله گروهی شده ایم کار بسیار سخت تر است و باید با اضافه شدن یکی دو بازیکن، نقاط ضعف ما ترمیم شود.

قربانی تصریح کرد:در آینده نزدیک دربی را پیش رو داریم و من نمی دانم تیم باید روز شنبه در لیگ بازی کند یا خیر. امیدوارم سازمان لیگ به تیمی که این چنین از آبروی فوتبال ایران در آسیا دفاع کرد، کمک کند و حداقل بازی روز شنبه این تیم را به تعویق بیندازد تا بازیکنان ما خستگی این همه سفر، بازی، کارشکنی و بی مهری آسیا را از تن خارج کنند.

قربانی در خصوص حاشیه های دیدار تیم های سردار بوکان و شهرداری ماهشهر در رقابت های لیگ دسته دوم کشور هم گفت:تأکید می کنم آقای پاشازاده سرمربی ماهشهر بزرگتر، پیشکسوت، کاپیتان و از همه مهمتر دوست من است. سال ها در استقلال پشت سر او به زمین رفته ام و به این موضوع افتخار می کنم. پاشازاده از بزرگان تاریخ فوتبال و استقلال است و من همچنان تأکید می کنم در جریان بازی در بوکان، هواداران ما هیچ گونه برخورد فیزیکی با ایشان نداشته اند.

پیروز قربانی سرمربی تیم سردار بوکان تأکید کرد:برای ادعایم به فیلم های مداربسته ورزشگاه استناد می کنم. این فیلم ها موجود است اما ما عادت به انتشار فیلم، اسناد و مدارک محرمانه نداریم. من بابت اتفاقات ورزشگاه بوکان از آقای پاشازاده و تیم او عذرخواهی می کنم اما باز هم می گویم با ایشان هیچ گونه برخورد فیزیکی از سوی هواداران ما صورت نگرفته است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها