کد خبر : 37091

عضو هیئت‌مدیره باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای در فضای مجازی، از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش   خبرورزشی ، علی فتح‌الله‌زاده که پیش‌تر تهدید کرده بود در صورت عدم انتخاب به‌عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال از عضویت در هیئت‌مدیره این باشگاه کناره‌گیری می‌کند، به وعده خود جامه عمل پوشاند و با انتشار بیانیه‌ای در صفحه شخصی خود در فضای مجازی، از عضویت در هیئت‌مدیره استقلال استعفا کرد.
 
متن بیانیه فتح‌الله‌زاده به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر مسعود سلطانی‌فر

وزیر محترم ورزش و جوانان

سلام علیکم

احتراماً، بعد از نظر لطف جنابعالی و مجمع محترم در انتصاب اینجانب به‌عنوان عضو هیئت‌مدیره شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران و پیرو مذاکرات و توافقات انجام شده، حال که وضعیت تیم به شرایط بهتری رسیده و مشکلات ناشی از جدایی مربی سابق و استعفای مدیرعامل محترم با انتصاب سرپرست مدیریت و سرمربی تیم در حال حل شدن بوده، از آن مقام محترم خواهشمندم با استعفای اینجانب موافقت فرمایید.

بدیهی است خدمت به هواداران عزیز استقلال آرزوی من و همه خدمتگزاران استقلالی است، اما همانطوری که یک روز با حضورم در صحنه و سمت اجرایی به تیم محبوبم کمک‌رسان بودم، امروز بر این نظرم که برخلاف میل باطنی با استعفا و عدم حضور خود می‌توانم به باشگاه کمک کنم و فضای خدمت را برای دیگر عزیزان فراهم نمایم تا از توان آن‌ها در امر سیاستگذاری و نظارت بر امور باشگاه استفاده شود.

امیدوارم همکاری اینجانب در دوران کوتاه اخیر برای این باشگاه مثمرثمر بوده باشد.

قبلاً از حسن نظر و توجه جنابعالی نهایت تشکر و قدردانی را دارم و برای شما آرزوی توفیق روز افزون را از درگاه خداوند خواستارم.

برادر شما - علی فتح‌الله‌زاده خویی

 
فتح‌الله‌زاده دوباره از هیئت مدیره استقلال استعفا داد
ارسال نظر

دیگر رسانه ها