کد خبر : 37071

توافق علیرضا بیرانوند با تیم رویال آنتورپ بلژیک در این کشور اروپایی بازتاب داشت.

به گزارش پارس فوتبال ، چند روز قبل به صورت رسمی اعلام شد که بیرانوند گلر ۲۷ ساله تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس با باشگاه بلژیکی برای همکاری به مدت ۳ فصل و در ازای ۷۰۰ هزار دلار به توافق رسیده است.

این خبر در رسانه‌های بلژیک بازتاب داشت.

سایت فوتبال پریمور نوشت: بیرانوند به عنوان گلر تیم ملی ایران با تیم آنتورپ به توافق رسیده است.

این نشریه افزود:البته او باید ابتدا در تست‌های پزشکی باشگاه قبول شود تا قراردادی که ۳ ساله است و تبصره یک فصل دیگر را نیز دارد، را امضا کند.

این رسانه رقم انتقال را ۶۳۰ هزار یورو عنوان کرد و اشاره داشت که آنتورپ و بیرانوند از تابستان آینده همکاری خود را شروع می‌کنند.

این رسانه البته به خوانندگان خود این نکته را اعلام کرد که بیرانوند همچنین در فهرست خرید تیم‌ خنک بلژیک نیز بود اما در نهایت به سود آنتورپ تصمیم‌گیری کرد.

سایت فوتبال کرانت نیز در گزارشی تحت عنوان «آنتورپ با یک دروازه‌بان جدید به توافق رسید» از قرارگرفتن بیرانوند در راه حضور در آنتورپ خبرداد.

این رسانه نیز رقم انتقال دروازه‌بان کشورمان را ۶۳۰ هزار یورو عنوان کرد و از وی به عنوان بازیکنی نام‌آشنا نام برد که در جام جهانی روسیه ضربه پنالتی کریستیانو رونالدو را در بازی با پرتغال مهار کرد.

همین نشریه از بیرانوند به عنوان بازیکنی یاد کرد که در زندگی سختی‌های زیادی کشیده و برای تامین معاش به عنوان کارگر پمپ بنزین، کارگر کارواش و همینطور پیک موتوری پیتزا و … کار کرد. او موانع بیشمار در زندگی‌اش را با تلاش بسیار پشت سرگذاشت و به سطوح بالایی ورزشی رسید.

روزنامه گازته فان آنتورپ ، نیز این موضوع خبری را درج کرد.این نشریه نوشت: آنتورپ با بیرانوند به توافق رسید.

این نشریه نیز همه اطلاعات دو رسانه دیگر را درج کرد و رقم این انتقال را ۷۰۰ هزار دلار معادل ۶۳۰ هزار یورو اعلام کرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها