کد خبر : 36803

متأسفانه بار دیگر سنگ پرانی در ورزشگاه آزادی موجب مصدومیت تعدادی از تماشاگران شد.

به گزارش خبرورزشی،  در چارچوب دیدار هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، در جریان دیدار پرسپولیس و تراکتور سنگ پرانی هواداران تصاویر زشت و زننده‌ای را به نمایش گذاشت.

این درگیری شدید که همراه با فحاشی دنبال شد موجب مصدومیت برخی هواداران دو تیم شد.

* مهدی علی‌نژاد، سپرست معاون وزیر ورزش که در ورزشگاه آزادی حاضر شده بود دقایقی پس از شروع نیمه دوم ورزشگاه را ترک کرد.

* در جریان بازی در نیمه دوم در یک صحنه در زمین پرسپولیس بازی به دستور داور متوقف شد که در این هنگام اوساگونا، مهاجم پرسپولیس به سمت گل محمدی آمد و درمورد نزدیک شدن علیپور به وی صحبت کرد. ظاهراً او از گل‌محمدی درخواست کرد که علیپور کمی نزدیک‌تر به او بازی کند.

* اشکان دژاگه پس از تعویض با رضا شکاری و هنگامی که قصد داشت روی نیمکت تراکتور بنشیند با تماشاگران پرسپولیس درگیری لفظی پیدا کرد و به همین خاطر تماشاگران پرسپولیس علیه وی فحاشی کردند.

*در دقایق پایانی نیمه دوم هواداران پرسپولیس با سر دادن شعار از هواداران تراکتور خداحافظی کردند.

* در لحظات آخر نیمه دوم شجاع خلیل‌زاده برای زدن توپ با سر به هوا بلند شد که در این صحنه با رضا اسدی سر به سر شد، اما پس از فرود عکاشه حمزاوی، بازیکن آفریقایی تراکتور درگیری لفظی پیدا کرد.

 *در پایان بازی بازیکنان هر دو تیم به سمت داور مسابقه رفتند و با او دست دادند. ضمن اینکه درگیری لفظی بین هواداران پرسپولیس و تراکتور همچنان ادامه داشت.

 یکی از هواداران پرسپولیس با در دست داشتن سنگی که موجب مصدومیت خودش شده بود به سمت خبرنگاران و اصحاب رسانه آمد و گفت من مصدوم شدم، اما فدای سر پرسپولیس. افتخار می‌کنم که پرسپولیسی هستم.

تصاویر| بارش سنگ در آزادی

 تعدادی از هواداران تراکتور در پایان مسابقه در جایگاه خود ماندند و اقدام به تشویق تیم محبوب‌شان کردند.

 اواخر بازی حال یک سرباز نیروی انتظامی بد شد که آمبولانس او را بیرون برد.

تصاویر| بارش سنگ در آزادی

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها