کد خبر : 36786

تیم پرسپولیس با ضد حمله سریع و گل تماشایی علی علیپور، از تراکتور پیش افتاد.

به گزارش ورزش سه، بازی پرسپولیس و تراکتور با هیجان بسیار زیادی آغاز شد و حملات سرخپوشان تهرانی خیلی زود، به گل ختم شد. پس از این که مهدی ترابی توپ را از اشکان دژاگه گرفت، به وحید امیری داد و او از نیمه زمین، ارسال خود را برای علی علیپور انجام داد. علیپور که در تقابل با سلیمی و حاج صفی قرار داشت، فرار زیبایی را انجام داد تا در موقعیت تک به تک قرار بگیرد.

او پس از ورود به محوطه جریمه و با یک کنترل زیبا، ضربه خود را به سمت دروازه زد و گل نخست پرسپولیس را به زیبایی هرچه تمام تر به ثمر رساند. این گل در شرایطی رقم خورد که باتوجه به خروج مظاهری، کمتر کسی پیش بینی می کرد که علیپور تحت فشار چنین ضربه خوبی را بزند.

نکته جالب اما ضد حمله فوق سریع پرسپولیسی ها بود که در کمتر 10 ثانیه رقم خورد. ترابی توپ را در 8:18 گرفت و ده ثانیه بعد، علیپور مشغول شادی پس از گل بود! این در حالی است که قرمزها چند بار دیگر نیز تلاش می کردند تا به این شکل گلزنی کنند.

این هشتمین گل این فصل علی علیپور هم بود که شروع خوبی را برای او در نیم فصل دوم رقم زده است. او دو فصل پیش هم توانست دروازه تراکتور را در ورزشگاه آزادی باز کند و حالا با این گل پرسپولیس را در آستانه پیروزی قرار داده است.

عکس از سعید زارعیان

dqtRiolaHlqs

fB7tILP5WrhL

1STqa96EOzwC

 

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها