کد خبر : 36604

علی دایی در روزهایی که صحبت از انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی است با خانواده یک از سرنشینان پرواز 752 دیدار کرد.

به گزارش" ورزش سه" دیروز دفتر علی دایی سه میهمان ویژه داشت. کسانی که دو هفته سخت و سنگین را سپری کرده بودند هرچند در این دو هفته تمام مردم ایران پا به پای آن ها و همراهشان عزادار بودند. خانواده ای که پدرش یکی از مسافران پرواز 752 اوکراین بود میهمانان  ستاره سابق تیم ملی ایران بودند.

 روز هجدهم دی 1398 به عنوان یک روز تلخ در تاریخ ایران به ثبت رسید چرا که در این روز بوئینگ 737 در اثر برخورد موشک سقوط کرد و تمام 176 سرنشین آن جان باختند. این حادثه به حدی سخت و تاثیرگذار بود که با گذشت پانزده روز از آن کماکان در کانون توجه قرار دارد.

این حادثه تلخ در زمان وقوع با واکنش بسیاری از سوی چهره های مطرح ورزشی همراه بود. علی دایی یکی از کسانی بود که در مراسم درگذشت جان باختگان این حادثه حضور پیدا کرد و روز گذشته نیز دیداری با خانواده یکی از سرنشینان پرواز 752 ترتیب داد.  

ساعت در حدود 2 بعدازظهر دایی مقابل در ساختمان دفترش در انتظار میهمانان بود و با برخوردی دوستانه و گرم از آن ها استقبال کرد. او کسری و کیارش دو پسری که پدرشان یکی از مسافران پرواز 752 بود را به گرمی در آغوش گرفت و با احساسات ویژه ای از آن ها پذیرایی کرد.

 

برخورد خوش و مهربانانه دایی و شوخی هایی که با این دو پسر نوجوان می کرد احساس خوبی را در آن فضا به وجود آورده بود. شهریار به آن ها گفت :" هر کاری داشتید به خودم بگید." پذیرایی او به عنوان یکی از مطرح ترین چهره های ورزش ایران با میهمانان گرم و صمیمی بود و او بارها با کسری و کیاوش سرحرف را باز کرده و با شوخی هایش سعی داشت به آن ها انرژی مثبت بدهد.

او سپس دو پیراهن تیم ملی را برای دو پسر نوجوان امضا کرده و با آرزوی موفقیت به آن ها اهدا کرد.  این دیدار با کمک دوستان مشترک دایی و در دفتر کار او انجام شد و باعث شد تا شهریار بارها در این میهمانی که در حدود دوساعت طول کشید احساساتی شود.

علی دایی البته تمایل زیادی نداشت که عکس ها و فیلم های مربوط به این دیدار منتشر شود اما سرانجام چند فریم  از این میهمانی دوستانه بیرون آمد.

ستاره سابق فوتبال ایران اینروزها به عنوان اصلی ترین گزینه هدایت تیم ملی ایران مطرح است. گفته می شود که تقریبا همه موافقت ها برای حضور دایی در راس تیم ملی انجام شده و تنها یک موافقت از دستگاه های بالاتر از فدراسیون فوتبال را نیاز دارد. هرچند اخباری که امروز درباره مذاکره با جانی دی بیازی ایتالیایی منتشر شد بازگشت او را به تیم ملی در هاله ای از ابهام فروبرد.

 

 

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها