کد خبر : 36448

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: بر اساس شاخصه‌های امنیتی مورد پذیرش تمام پلیس‌های دنیا، فضای کشور، پایتخت و فضاهای مسابقاتی جزء برترین‌ها در امنیت است.

به گزارش خبرورزشی  و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سردار رحیمی درخصوص تصمیم فیفا برای برگزاری مسابقات ورزشی در کشور ثالث تحت عنوان نبود امنیت در ایران اظهار داشت: براساس شاخصه های امنیتی، فضای کشور ، پایتخت و فضاهای برگزاری مسابقات، ایران جز برترین ها در امنیت است.

او تأکید کرد: من به عنوان مسئول امنیت پایتخت اعلام می کنم که در یک مقایسه ساده می توان میزان امنیت بالای فضاهای برگزاری مسابقات در ایران را با سایر کشور ها اثبات کرد

فرمانده انتظامی تهران بزرگ این اظهار نظرها را یک تهمت ناروا عنوان و تأکید کرد: مسئولین باید مطابق قانون و مقررات با این تهمت مقابله کنند.

او با اشاره به تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی در ایجاد امنیت محیط های ورزشی قبل، حین و بعد از مسابقات گفت: از موضع گیری قاطع وزارت ورزش و ۴ باشگاهی که مقتدرانه از ایران عزیز دفاع کردند، تشکر می کنم.

وی در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد دشمنانی مثل آمریکاه همواره سعی کرده اند که ایران را کشوری ناامن نشان دهند، اما با تلاش و زحمات پلیس همواره ناکام ماندند.

سردار رحیمی مطالب منتشر شده درخصوص نبود امنیت در ایران را بمباران تبلیغاتی در فضای مجازی عنوان کرد و افزود: به کوری چشم دشمنان ایران اعلام می کنم در پایتخت به عنوان ام القرای جمهوری اسلامی امنیت بی نظیری برقرار است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها