کد خبر : 36446

حرف‌های داریوش مصطفوی در یک برنامه ماهواره ای درباره اینکه تیم‌های ایرانی باید در پلی آف از حق میزبانی‌شان بگذرند، همان میزان غیر کارشناسی است که روزی گفت فیفا هیچ غلطی نمی کند و باعث تعلیق فوتبال ملی‌مان شد.

به گزارش شریان نیوز،  داریوش مصطفوی در برنامه ماهواره ای مزدک میرزایی گفت بهتر است به کشور ثالث برویم تا تبعات این تصمیم، فوتبال ایران را دچار مشکل نکند.

این درحالی است که فرضیه ای اف سی برای محرومیت های تیم‌های ایرانی بقدری بی اساس بوده که حتی به رغم گفته قبلی ، این گروه تا ظهر یکشنبه برای اعلام حکم برگزاری بازی های تیم‌های ایرانی از بازی‌های خانگی به قطعیت نرسیدند.

مصطفوی که در سال ۲۰۰۶ با گفتن جمله تاریخی فیفا هیچ غلطی نمی تواند بکند، در مقام دبیرکل فدراسیون فوتبال ، باعث تعلیقش شد، حالا درحالی چنین سخنی را بر زبان می آورد که خودش هم بخشی از تشکیلات فدراسیون تاج است.

او که سمتی در این مجموعه دارد ، ایده ای را می دهد که سراسر باخت برای باشگاه‌های ماست. بی تردید عایدی فوتبال ما از بازی در زمین بی طرف هیچ است ولی این حق باشگاه‌هاست که رفقای آقای مصطفوی در فدراسیون فوتبال با دفاع از حق باشگاه‌ها جلوی صدور رایی به ناحق را بگیرند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها