کد خبر : 36258

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به خبرنگاران گفت: خیلی از پیشکسوتان هم برای‌شان جای تعجب است چرا تیم‌های لیگ سراغ مربیان یکدیگر می‌روند و این همه جابه‌جایی صورت می‌گیرد.

به گزارش خبر ورزشی ،  بهروز سلطانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به خبرنگاران گفت: خیلی از پیشکسوتان هم برای‌شان جای تعجب است چرا تیم‌های لیگ سراغ مربیان یکدیگر می‌روند و این همه جابه‌جایی صورت می‌گیرد.

نظر شما درباره رفتن کالدرون از پرسپولیس چیست؟

من فکر می‌کنم سیاست باشگاه این بود که کالدرون در پرسپولیس نماند. نمی‌خواهم بحث سیاسی انجام دهم، ولی کالدرون باید از پرسپولیس می‌رفت.

و یحیی گل‌محمدی هم جای او را گرفت؟

ابتدا باید بگویم یحیی را خیلی قبول دارم او از لحاظ فنی بسیار باهوش و تواناست و هرگز نمی‌خواهم توانایی‌های فنی گل‌محمدی را زیرسؤال ببرم، اما من به اصل این ماجرا و آمدنش ایرادات زیادی را وارد می‌دانم.

چه ایراداتی؟

یحیی کار خوبی نکرد شهرخودرو را رها کرد و به پرسپولیس آمد. او داشت در شهرخودرو کار می‌کرد و تیمش هم موفق بود و آماده حضور در لیگ قهرمانان شده بودند، ولی او یک‌دفعه شهرخودرو را رها کرد و آمد. کار یحیی ریسک بزرگی بود. به نظرم چیزی شبیه انداختن شیر یا خط و من اگر جای او بودم در این مقطع به پرسپولیس نمی‌آمدم. گفتم یحیی فرزند پرسپولیس است و به خانه‌اش برگشته، ولی نوع آمدنش به پرسپولیس و جدا شدنش از شهرخودرو را دوست نداشتم.

فکر می‌کنید گل‌محمدی در پرسپولیس موفق شود؟

او از لحاظ فنی مربی خوبی است و احتمال زیادی وجود دارد که بتواند در پرسپولیس موفق شود، ولی شما فکر کنید اگر خدای ناکرده تیم دو تا باخت داده و صدر جدول را از دست بدهد و شرایط بدی بین مدعیان پیدا کند چه اتفاقی می‌افتد؟ او را هم مثل خیلی‌های دیگر با ناراحتی و دلشکستگی از تیم بیرون می‌کنند و خیلی‌ها هم روی سکو‌ها به او دشنام می‌دهند. گفتم که گل‌محمدی ریسک بزرگی کرد. پرسپولیس در حال حاضر در نیمه نهایی جام حذفی حضور دارد و صدرنشین لیگ است و هواداران هرگز راضی نمی‌شوند این شرایط خوب برای‌شان تغییر کند.

چرا این‌قدر جابه‌جایی مربی در لیگ برتر زیاد شده است؟

این اتفاق بدی است که لیگ برتر ما آلوده آن شده است. خود من هم مانده‌ام و پاسخی برای این سؤال ندارم. خیلی از پیشکسوتان هم برای‌شان جای تعجب است چرا تیم‌های لیگ سراغ مربیان یکدیگر می‌روند و این همه جابه‌جایی صورت می‌گیرد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها