کد خبر : 36121

مهاجم استقلال در یک سال و نیم حضور در استقلال نتوانست توانایی های خود را اثبات کند و به همین دلیل تصمیم داشت از این تیم جدا شود.

به گزارش ورزش سه، تبریزی بعد از تمرین روز دوشنبه به همراه وکیلش به باشگاه استقلال رفت اما در این جلسه به او اعلام شد که بابت رضایت نامه باید یک میلیارد تومان پرداخت کند، تبریزی در نهایت در ساعت پایانی شب توانست این مبلغ را جور کند تا بتواند از جمع آبی پوشان جدا و با یکی از تیم های خواهانش قرارداد امضا کند.

تبریزی بعد از فراهم کردن مبلغ رضایت نامه به همراه امیر سلطانی عضو کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال به سازمان لیگ رفت تا قراردادش را فسخ کند اما چون حدود 10 دقیقه از پایان فصل نقل و انتقالات گذشته بود سازمان لیگ اجازه فسخ قرارداد به این بازیکن را نداد و او حالا باید تا پایان فصل در استقلال بماند.

نکته مهم ماجرا این است که بازیکنی مثل حسین ماهینی که در ساعات پایانی فصل نقل و انتقالات نامش در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفته بود قبل از پایان رسمی فصل نقل و انتقالات قرارداد خود را فسخ کرد اما تبریزی به دلیل یک اشتباه محاسباتی ناچار شد تا پایان فصل در استقلال بماند.

تبریزی هم با حضور در تمرین استقلال در بازی دوستانه این تیم موفق شد دو گل بزند و حالا برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید با بازیکنانی مثل دیاباته، مهدی قائدی، ایبینی و ارسلان مطهری رقابت کند.

فریبرز محمود زاده رییس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در گفت و گو با ورزش سه اتفاقی که شب گذشته برای تبریزی رخ داد را تایید کرد.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها