کد خبر : 36097

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تعامل خوبی بین دو باشگاه انجام شد و منافع هر دو باشگاه در موضوع حضور من در پرسپولیس تامین شد.

به گزارش تسنیم ، یحیی گل‌محمدی بعد از حضور در باشگاه پرسپولیس و عقد قرارداد یک ساله و نیمه با این باشگاه در جمع خبرنگاران گفت: از این انتقال خیلی خوشحالم و جا دارد از خیلی‌ها تشکر کنم. بابت همه همکاری‌هایی که انجام شد و تعامل خیلی خوبی که بین دو باشگاه پرسپولیس و شهر خودرو به وجود آمد؛ ممنونم. در این انتقال منافع هر دو باشگاه تأمین شد. امیدوارم فصل خوبی با پرسپولیس به همراه هواداران داشته باشیم. لازم می‌دانم از همه پیشکسوتان پرسپولیس رخصت بطلبم چرا که همه آنها نور چشم باشگاه هستند. همچنین از انصاری‌فرد و عوامل باشگاه پرسپولیس به همراه آقای حمیداوی و دیگر عوامل شهر خودرو هم بابت زحماتی که در این انتقال انجام دادند تشکر می‌کنم.

وی افزود: خیلی خوشحالم که در خدمت هواداران عزیز پرسپولیس هستم و امیدوارم روزهای خوبی به همراه آنها در این تیم رقم بزنیم.

گل‌محمدی راجع به همکاری‌اش با کریم باقری در پرسپولیس یادآور شد: من تازه به باشگاه آمده‌ام و باید خیلی از مسائل را رفته به رفته جلو ببرم، بعد ببینیم شرایط چه پیش می‌آید. آقای باقری جزو همکاران ما هستند و در خدمت ایشان خواهیم بود. هرچه جلوتر برویم برنامه‌ریزی‌های بهتری برای باشگاه خواهیم داشت و بعد از آن راحت‌تر می‌توانم راجع به خیلی از مسائل باشگاه صحبت کنم. قبل از هر چیز باید امکانات را دیده و شرایط را بررسی کنیم.

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس راجع به این که داود فنایی پیش از این اعلام کرده بود حضور او در پرسپولیس شایعه است چرا که می‌خواهید به کارتان در تیم شهر خودرو ادامه دهید، عنوان کرد: در هر صورت دو باشگاه با یکدیگر توافق کردند تا این انتقال صورت بگیرد و مسئله خاص دیگری در میان نبود. باشگاه پرسپولیس رسما از باشگاه شهر خودرو درخواست انتقال مرا کرد و یکسری شرایط را باشگاه شهر خودرو گذاشت که مورد موافقت پرسپولیس قرار گرفت، مسئله به همین راحتی و ساده حل شد.

وی راجع به این که آیا پرسپولیس در فاصله چند ساعت مانده به پایان نقل و انتقالات بازیکن جدیدی به خدمت خواهد گرفت یا نه، گفت: در مورد بحث خروجی‌های تیم اطلاع دقیقی ندارم، ضمن این که اوساگونا نیز با نظر من جذب پرسپولیس شد. استوکس از جمله بازیکنانی هست که همراه با اوساگونا عملکرد خوبی در لیگ ایران داشت. امیدوارم هر دو بازیکن بتوانند بازی‌های خوب گذشته خود را در پرسپولیس تکرار کنند، البته هنوز حضور استوکس در پرسپولیس قطعی نشده اما به احتمال زیاد این انتقال انجام می‌شود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها