کد خبر : 35982

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این باشگاه با سه گزینه سرمربیگری در حال مذاکره است، گفت: تا فردا سرمربی جدید را معرفی خواهیم کرد.

به گزارش تسنیم، محمدحسن انصاری‌فرد درباره جدایی کالدرون گفت: ماجراهای زیادی در این مدت رخ داد که در یک برنامه ویژه با مستندات و مدارک گزارش مفصلی خواهم داد.

وی افزود: خیلی اتفاقات را به جان خریدیم. هواداران ما نگران بودن ولی به خاطر حفظ منافع باشگاه سکوت کردیم چون مایل بودیم کالدرون بازگردد.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص جایگزین کالدرون یادآور شد: در مورد سرمربی جدید، با سه گزینه وارد مذاکره شدیم و در حال مذاکره هستیم. فعلا نمی‌توانم نام آنها را اعلام کنم تا قرارداد امضا کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره نقل و انتقالات زمستانی و مطرح شدن اسامی مختلف، یادآور شد: گزینه‌های‌مان را به هر سه سرمربی معرفی کردیم که مورد تایید قرار گرفته است. با هرکدام که به توافق برسیم، قرارداد امضا می‌کنیم. هواداران نگران نباشند. ما داریم حرفه‌ای عمل می‌کنیم و بازیکنان را با نظر سرمربی می‌گیریم.

انصاریفرد ادامه داد: متاسفانه به خاطر عدم پاسخگویی کالدرون به ما تا روز جمعه و حتی روز گذشته، وقت نقل و انتقالات خیلی برای ما کم شد ولی در عین حال کارمان را انجام دادیم. انشاءالله با بازیکن و سرمربی خوب و هواداران می رویم به سمت قهرمانی.

انصاریفرد در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است کالدرون از پرسپولیس شکایت کنید؟ گفت: بروید از خودش بپرسید.

مدیرعامل پرسپولیس درباره زمان مشخص شدن سرمربی این تیم گفت: انشاءالله تا فردا سرمربی انتخاب می‌شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها